Lista ocen Fiat Ducato II (78) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Nie mogłem narzekać na niezawodność do momentu, kiedy to podczas rannego uruchamiania silnika i WEBASTO sam się zapalił. Od tamtej pory już do niczego się nie nadaje. Radzę uważać na WEBASTO, silniczek wycieraczek i elektrykę świecy płomieniowej - Fiat po kilku ekspertyzach (na moje żądanie) stwierdził, że to może być przyczyną samozapłonu - ostrożności nigdy za wiele a może Was to uchronić przed usmażeniem się. Mój samochód palił się przez ok...
~Artur Śląsk.
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Miałem jedna usterkę, która nie wynikała ze zużycia części lub przebiegu, więc była nieprzewidywalna a unieruchomiła mi samochód na trasie.Na pompie wtryskowej jest zaślepka uszczelniona gumowym oringiem skręcona dwoma śrubami, które u mnie z niewiadomych powodów się powoli wykręcały.Efekt ? Podczas jazdy strumieniem wyciekało mi paliwo na zewnatrz i zalało całe podwozi łącznie z wydechem.Wróciłem na linie.Aby to uszczelnić musieli mi...
~PIOTR WARSZAWA
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
saochodem trzęsie powyżej 100 wymienłem wszystkie poduszki i nic bojęsię że to skrzynia a częsci do tej zarazy sawyjątkowo drogie nie radzę zaciągać ręcznego w zimie raz miałem problem z zaciskiem przednim auto jest z 2001 a strach nim wyjerzdżać bo może się zepsuć w drodze mam też lt 35 tdi z 97 r i jeżdzi aż miło zakup ducato to była moja porażkażyciowa a jeszcze nie licz że wyjmiesz akumulator wrazie potrzeby
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
podczas dotychczasowego uzytkowania nie przydarzylo sie nic powaznego. Oczywiscie dbam o samochod. Wszystkie wymiany oleju pasków itp na czas co 10 tys km no i przede wszystkim naprawde dobre paliwo i powinno obyc sie bez bolu:)napraede bezproblemowy samochodzik. Znajomi maja mercedesy i naprawde maja o wiele wiecej do czynienia z mechanikami niz ja
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Narazie najgorszym elementem sa drzwi suwane boczne - generalnie żle spasowane i sa ciągłe problmy z ich szczelnością (już 2 razy naprawiane na gwaracji), no i te nieszczęsne blachy - cienkie i łatwe do wgniecenia ( już mam 3 ślady od wciśniętych dłoni) ale zauwazyłem że tak samo jest w nowych samochodach innych marek.
~dawidowski cozaczłek
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
delikatne zawieszenie (za słabe) skrzynia biegów 5 bieg, sprzegło, łożyska przód, przegób , KOROZJA bałem sie ze mi się złamie progi do okoła odpadły, paka pracuje na dziurach jak się stanie na nie równym to nie można otworzyć do nie drzwi, zaczęło się rozpadać
~robert sikorski-roberts99@wp.pl
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
co mozna pomyslec ze po 18.000 km,rozpadły sie przednie sworznie(auto ku[piłem w salonie-nowe) po20.000 km wycieki z pod uszczelki głowicy,po34.000 km rozpadła sie półos.dobrze ze była gwarancja.wszystko to świadczy o braku kontroli fiata co montuje w fabryce lub kto.
~boeing
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
piąty bięg po wymianie przejechałem 180000km i jest ok,zerwany pasek rozrządu przez awarie pompy wtryskowej co było moją zasługą ponieważ często lałem paliwo różnej jakości nie pomijając oleju opałowego prosto z kanistra przez lejek bez sitka
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Więc - półośki padły , skrzynia padła , wyciek z silnika , padło turbo - to największe usterki i niektóre padły po minimum 10 latach użytkowania :) w sumie wszystko się kiedyś psuje ale znam lepsze auta pod tym względem - nissan ?
~spoooky
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
moje ducato bylo bite z przodu dosyc mocno i mialo wymienione sporo czesci na nowe (koszt naprawy 32tys ) ale cyka jak zegarek ale moze to dla tego ze ma nowe czesci? Ogolnie nic sie nie psuje a woze nim ciezkie piaskowce i marmury,