Oceny Fiat Ducato II 2.5 TDI 116KM 85kW 1994-2003

Fiat Ducato II 2.5 TDI 116KM 85kW 1994-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Ducato II 2.5 TDI 116KM 85kW 1994-2003

~Kuba
Fiat Ducato II
Auto na tle innych aut z tego segmentu wyróżnia sie przede wszystkim niezawodnością i wygodą(bardzo dobra widoczność), poza tym części do niego są tanie. Jest dynamiczne, prowadzi się "jak dziecko" i do tego jest ładne. Bardzo dobrze spisuje się na długich i bardzo długich trasach, ale radzi sobie też niejajgorzej w mieśce(chodź intensywne eksploatowanie drzwi rozsówanych sprawia że nie leżą one już idealnie oraz hałasują na nierównościach,...
~lulacz
Fiat Ducato II
ogólnie auto godne zainteresowania,duża przestrzeń ładunkowa(maxi),moja ładowność to 1551kg,ale wiozłem 2,5 tony bez wizualnego przeciążenia. Szkoda, że przy tej ładowności mam tylko 1600kg na haku,a moje DMC to równe 3.5 tony i muszę płacić podatek od środka transportu.
~Igor Nelle
Fiat Ducato II
Jak na ośmioletni samochód mój Ducato spisuje się nieźle. Pomimo dwóch wypadków (prawy i lewy tył mocno uderzony) oraz kilku właścicieli mam do niego zaufanie. Blachy nie mają śladów rdzy, silnik w normie (ostatnio trochę bierze olej ale to z winy uszkodzonego gwintu). Psują się drobiazgi, które nie mają bezpośredniego wpływu na jazdę ale trochę denerwują użytkownika.
~wuka63@wp.pl
Fiat Ducato II
Z silnikiem tdi auto spisuje się doskonale i mało pali.Za takie pieniądze chyba nic lepszego się nie znajdzie.
~anetaradek@poczta.onet.pl
Fiat Ducato II
ZA TĄ KASE EXTRA AUTO.W WERSI MAX BARDZO DUŻA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA,115KM POZWALA NORMALNIE UŻYTKOWAĆ AUTO,PRZY NISKIM APETYCIE NA ON.TANIE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE .
~rooster
Fiat Ducato II
Pechowe auto w moim wypadku wiec raczej nie kupie nowszego ducato raczej zmiana na niemca
~stanley
Fiat Ducato II
użytkuje go 2 lata bez poważniejszych usterek, a muszę dodać że podłączyłem do silnika sprężarkę chłodniczą i naprawdę ten silnik dostaje teraz w dupę i mimo wszystko działa b.dobrze
~rafał
Fiat Ducato II
w porównaniu cenowo jest dobrym autem myślę żę lepszym od transita
~mik
Fiat Ducato II
auto dosc dobrze sie prowadzi najlepsze w nim to osiagi jak na takie auto
~Artur
Fiat Ducato II
w wersji panorama to jest najlepszy samochód no dalekie wycieczki