Lista ocen Fiat Fiorino IV Cargo (29)

2,9
~ts.1971@windowslive.com
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Gdyby ten samochód kosztował 30 tys złotych wiele można by mu wybaczyć . Niestety moja sztuka kosztowała 54 tys i ...... nie jest tego warta . Za takie złotówki można mieć większe , szybsze i wygodniejsze auto dostawcze . Mimo iż poza czujnikami cofania( po co facetowi czujniki!!) ma na wyposażeniu wszystko dostępne, to czuje się ze nie jest to tyle warte
3,4
~fiacik
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto przeciętne. W środku mało miejsca, paka mała nie mieszczą się długie przedmioty. Mam 170 cm wzrostu i jako kierowca miałem mało miejsca. Na trasę samochód niewygodny, do miasta dobry do parkowania. W wersji VAN brak lusterka wstecznego poprzez ścianę grodziową. Dużym problemem jest brak zamykanych schowków. Jeździłem tym autem 2 lata i zrobiłem 80000 km.
~miksell
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Autko małe ale wizualnie wielkie. Na pewno jest mniejsze i ma mniejszą pakę od peugeota partnera i renault kangoo 1 generacji. Jest za to lepiej wyciszony. Sporą wadą jest brak zamykanego schowka. Auto jest po prostu przeciętne, ani dobre ani złe.
3,3
~Łukasz/handlowiec
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto nie jest złe ale doskonałe wcale. Zrobiłem Fiorino ok. 200 tyś w 2,5roku. 1.5roku jeździłem 1,4 benzyna gaz, rok 1.3 ON. Zdecydowanie lepiej jeździ się ropniakiem. W beznynie z gazem przy 80000 wypaliły się zawory.
~Kaczorro
Cargo 1.4 77KM 57kW
Samochód dostawczy o idealnych do miasta gabarytach - parkowanie, znalezienie miejsca itp nie sprawiają żadnego problemu :) Wnętrze ładne i ergonomiczne.
3,6
~kkk
Cargo 1.4 8v 73KM 54kW
fiat fiorino cargo jako auto do roboty do miasta jest ok jak na tak małe auto do miasta to ma za duży promień skrętu
3,5
~zeuzmaupawpkropkapl
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Całkiem fajny dla kogoś kto wcześniej używał 1,9D 64KM (Silnik)
~Soeft
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Kto pisze te opinie? Nic się nie zgadza. Korozja? Zamarzające cięgna? Rudy omija to auto sam nie wiem czemu. Powinien je zjadać, a zardzewiały tylko ranty na felgach i to po 5 latach. Mechanicznie, po prostu jeździ. Jedynie jak zatankowałem lewe paliwo to poleciały wtryski jeszcze tego samego dnia. Dwa nowe i dwa regenerowane kosztowały mnie 1500 PLN. Mam 180cm i spokojnie się w nim mieszczę. Nawet raz czy dwa jechaliśmy w 3 osoby. Z wad to...
~Grzegorz
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Bardzo dobry silnik ale tylko w mieście i na krótkich trasach. Jednak mała pojemność i mała moc w stosunku do oporu powietrza auto bardzo łatwo można zajeżdzić na dłuższych trasach. Posiadamy w tej chwili 4 fiorina we wszystkich słychać dwumas a w dwóch z nich pękł rozrząd przy 215 000 i 250 000 a po wymianie w jednym na rozrząd rooville rozciągmął się po 30 000 km . W trasie przy prędkościach autostradowych 120-140 spalanie 6,5l. więc ja... (Silnik)
~Adam
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jeśli ktokolwiek oczekuje od silnika 1.3 nie wiadomo jakiej elastyki, kultury pracy przy dużych prędkościach i małego spalania na trasie to nie ma pojęcia o samochodach. Fiat Fiorino 1.3 multijet to samochód miejski, i w tych warunkach spisuje się wyśmienicie. Po mieście jeździ sie z zasady do 70-80 km/h i przy takich predkościach jazda fiorino jest elegancka
Fiat Fiorino IV Cargo