Lista ocen Fiat Fiorino IV Cargo (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ts.1971@windowslive.com
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Dość dobre fotele z regulacją lędźwiową. Tylko po co im regulacja wysokości ?? Duży kierowca siedzi na najniższym położeniu , bo inaczej będzie walił łbem w sufit a mały jak podniesie fotel to i tak nie sięgnie do pedałów. Zamiast regulowanej wysokości powinna być regulacja kąta siedziska ./ Było by ok , nawet dla \" prezydenta \"
~Adam
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Mam 185cm wzrostu i jest dla mnie wystarczająco dużo miejsca. Dzienni pokonuje średnio 150-200kilometrów i jazda nie męczy. Słyszałem opinie,że niżsi nie mają wygodnej pozycji za kierownicą i jestem w to w stanie uwierzyć ponieważ fotele są dość wysoko osadzone i bez regulacji. jak ktoś ma ok 180cm będzie miał wygodnie.
~stanley
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
auto dla ludzi o drobnej budowie ciała. Jesli coś spadnie na podłogę to już nie znajdziesz. Nawet ręki nie można wsadzić pod siedzenie bo sobie można pokaleczyć. Na kokpicie przy zakrętach wszystko fruwa co położysz. Śliski tandetny plastik.
~Kaczorro
Cargo 1.4 77KM 57kW
Nieco ciasne wnętrze - przy odrobinę większych bagażach może być kłopot i trzeba pakować rzeczy do przestrzeni ładunkowej, gdzie bez odpowiedniego zabezpieczenia mogą latać po pace. Brak też jakiegokolwiek miejsca za fotelami.
~fiacik
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Słabo. Auto w wersji VAN ciasne dla kierowcy o wzroście 170cm. Trudno znaleźć pozycję za kierownicą. Pozycja siedząca przypomina siedzenie na stołku. Prawym kolanem ciągle dotykałem kokpitu.
~Łukasz/handlowiec
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
jestem niskim kierową 165cm więc mam dość dużo miejsca. Dla kogoś większego masakra. A siedzenie pasażera to dosłownie taboret.
~zeuzmaupawpkropkapl
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Bez rewelacji ale na szerokość jest miejsca jak w dużym aucie. Dwie osoby w kurtkach jadą obok siebie nie dotykając się łokciami
~Soeft
No mały to jest, to fakt. Ja mam 180 i jednak sie mieszcze i nie obijam
~zebi
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
jest ok jak by nie wykonczenie tapicerki z plastiku to cool no wkońcu \"fiat\" :)
~Tom
dla kierowcy OK mam 187cm po stronie pasażera mogłoby być troszkę więcej