Lista ocen Fiat Linea (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Curt
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo ładna linia. To chyba jeden z najładniej wyglądających Fiatów. W tej klasie trudno o ładniej wyglądający wóz. W 11 letnim samochodzie ani grama rdzy, która tak lubiła się pojawiać w starszych modelach Fiata. Maleńki minusik za brak bocznej listwy, ale z drugiej strony samochód zyskuje dzięki temu na wyglądzie.
~Kamil
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Linia samochodu, jest piękna, w porównaniu do konkurencji dalej moze sie podobać innym, w końcu linei jeździ jak na lekarstwo, a ludzie dalej sie oglądają, wiadomo.na lakierze powstają odpryski jak w każdych autach lecz najlepiej od razu zamalowac lakierem zaprawkowym.
~Michał
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Trochę odprysków i zarysowań się pojawiło, ale nigdzie rdza nie wchodzi, mimo że nie robiłem nic z tymi miejscami.
~Zuq
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Kształt jaki jest każdy widzi. Mnie się w miarę podoba. Mimo upływu lat nic nie rdzewieje a stoję pod chmurką.
~Michał
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Mój 9 letni egzemplarz bardzo dobrze opiera się rdzy. Nigdzie nie widzę jej wykwitów. O dziwo nawet tłumik wygląda bardzo dobrze.
~Przemek
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Jak to fiat lubi trafić się jakiś nalot rdzy ale kochani nie czekajcie aż go zeżre, trzeba odrazu reagować.
~Jarek S.
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Jak na samochód nocujący pod chmurką - nad podziw dobrze się trzyma.
~Daniel
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Zero oznak korozji , zrobiłem konserwacje po kupnie
~Filip
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Nie za ładna ale duże i pojemne auto
Dziennik kosztów dla Fiat Linea
5,4
7,6
8,8
~Tom
Sedan 1.4 77KM 57kW
Ocynk i wykończenie na wysokim poziomie.