Lista ocen Fiat Linea (136) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkadu
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Szwankuje na LPG, tj. falowanie obrotów, gaśnie. Na benzynie zachowuje się dobrze, brak usterek przez te 2 lata użytkowania (przejechałem 50 000 km) i stąd moja wysoka ocena. Jak się pilnuje wymian płynów i nie szarżuje to się to autko odwdzięcza.
~Piotr, szczęśliwy posiadacz Fiacika :)
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Póki co minęło za mało czasu by cokolwiek mogło się popsuć. Interwencji wymagał bloczek w hamulcu przednim (prowadnica zacisku), wymagało to odkręcenia koła i nasmarowania elementu co mnie kosztowało u mechanika ... piwko. Wszystko działa, nic nie warjuje.
~kierownik
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Pękająca kratka nawiewów, wyrobione zawiasy bagażnika, problem z radiem, przecierające się kable w drzwiach, wycierająca się kierownica(eko skóra), sypiąca się gąbka fotela kierowcy, zamarzające zamki, zacinająca się klapka wlewu paliwa itd itd
~daras
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Oprócz drobnej awarii komputera nic się nie działo a mam auto maksymalnie wyposażone łącznie z BLU & ME (FANTASTYCZNA SPRAWA POLECAM KAŻDEMU,POTRAFI PRZECZYTAĆ MI NA GŁOS TREŚĆ PRZYCHODZĄCEGO SMSA OCZYWIŚCIE PO UPRZEDNIM ZAPYTANIU MNIE CZY SIĘ ZGADZAM!)ITP.
~Krzysztof_Wwa
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Na razie zdarzył się jeden drobiazg. Wysunął się z obejmy czerpak powietrza przy filtrze. Lekko stukało. Wystarczyło go włożyć na miejsce. Póki co jest ok. Zaczyna szwankować rezystor dmuchawy, cena nowego 61.40 PLN, wymiana samodzielna bardzo prosta.
~Krzysiek
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Wyciszono deskę rozdzielczą (tarły zegary), wyciszono tylną półkę, poprawiono mocowanie ładunku kurtyny bocznej (stukał mi nad głową), wyciszono sprężyny fotela kierowcy (zaczęły stękać). Zostały mi jeszcze dwie drobnostki na zewnątrz ale to już drobnostki.
~AUTORYTETmORALNY
Sedan 1.4 77KM 57kW
Od nowości coś tam niepotrzebnie buczy pod maską w okolicy obrotów biegu jałowego. Kiedyś się tym zajmę, ale narazie niezbyt kłopotliwe. Obluzował się nitogwint i blaszka pukała o maskę. Serwis zaradził od ręki.
~8alfa8
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Wymieniany klakson (wada od nowości), kiepska jakość uszczelek. Prz przebiegu 40 tys. km wymiana poduszek przednich amortyzatorów (poduszki made in Turkey). Stosunkowo często przepalają się żarówki mijania i pozycyjne tylne.
~Jozin
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
otarcia o gumy na drzwiach przednich naprawiane w serwisie na dwa razy. awaria cenralnego zamka - zablokowały się prawe przednie drzwi a samochód nie mógł się zamknąć - usterka usunięta ta w 40 minut w ramach gwarancji.

Usterki Fiat Linea

Fiat Linea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dux mazoviae
Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW
Niedomykająca się klapka schowka po stronie pasażera (Swieci się lampka ) 5 min roboty, dolna uszczelka ociera drzwi kierowcy ( standard ) , odpadła gumowa nakładka na pedał sprzęgła ( uszkodzenie mechaniczne he he he!!) koszt 18 zł