Lista ocen Fiat Linea (136) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stubak
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Plastiki we wnętrzu są kiepskiej jkaości, aczkolwiek nic nie trzeszczy. Ostatnio zdarzyło mi się złamać kratkę od nawiewu, ale ASO usunęło tę usterkę za darmo na gwarancji.
~QWR
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Po \"pożyczeniu\" kablami prądu innemu kierowcy zawiesił sie odtwarzacz MP3 - serwis zresetował i jest ok. Tarła też jakaś część przy skręcie - na kanale coś odgięli i jest ok.
~marian koziołkiewicz
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
7000km przebiegu i tylko pare drobiazgów! Gwarancja. W porównaniu z moim poprzednim stilo-rewelacja. ASO carserwis w warszawie przy 1wszego sierpnia to REWELACJA!
~Ryba
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Kiepsko spasowany schowek,ale mozna go podregulować.przy pokonywaniu nierówności czasami słychać ciche stuki z tyłu samochody-trudno zlokalizować co to.Poza tym auto niezawodne!
~boleslaw-tymoczko@wp.pl
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Slabe spasowanie zamykanego schowka. Przy mrozie stukanie z okolicy bagaznika. Pekla mi kratka od nawiewu czyli troszke gdzeniegdzie ta jakosc jest nie taka jak powinna
~Volvoxx
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Dwa dni po kupnie samochodu odkleiła się listwa ochronna na drzwiach przednich ( naprawa w ramach gwarancji) . Po 4 dniach odpadły gumowe odbojniki klapy bagażnika ( sam naprawiłem).
~Jarek S.
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
W pierwszym roku odpadło lusterko wsteczne i żaden serwis fiata nie potrafił sobie z tym poradzić. Na szczęście istnieje firma AUTOGLASS.
~Łuki
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Jeżdżę od roku i póki co kompletnie nic. Leje paliwo i jeżdżę. Wymieniłem po kupnie tylko filtry oleje, płyn chłodniczy i klocki hamulcowe.
~Kokos
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Jakieś drobiazgi typu nie zamykajaca klapka wlewu paliwa,brak sygnalu dżwiekowego -silnik doskonale inne marki powinny brać przykład z tej konstrukcji
~HADZE
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Przednie gumy w nadkolach, kratka nawiewu,uszczeli-deformacja rozchodzenie się w palcach, logo zachodziły wodą,uszczelki dachowe kurcza sie.