Lista ocen Fiat Linea (136) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Przy gorszym paliwie lubi zapalic sie check, zapiekajace sie hamulce, po zimie, czasami trzeba uszczelkę szyby dokleic
~Marcin Zet
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Niestety dużo mało istotnych drobiazgów może popsuć radość korzystania z samochodu, ale de facto nie ma jakiegoś wielkiego dramatu.
~PabloM
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
jak to fiat, duzo usterek, duperele typu: uszczelki, uchwyty, światełka, generalnie raczej cienkie plastiki i gumy
~linea
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Odklejona listwa boczna, odklejona uszczelka. Same pierdoły. Jednym słowem wykończeniówkę fiat mógłby poprawić. Poza tym jest OK.
~Paweł z Elbląga
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Po przejechaniu ponad 30 tyś. km żadnych wad. Na serwisie spędził dosłownie 2 godziny - wymiana płynów i filtrów.
~eerf
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
jak na razie nie mam zbytnio uwag, otwarcie kufra kluczykiem zewnatrz moze sprawić kłopot kruszynie ,przekreca sie ciężko.
~robin
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Niekiedy słabe wykonanie lub montaż drobnych elementów. W moim egzemplazu uszkodzeniu uległ czujnik temperatury zewnętrznej
~Przemek
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Nie stwierdzono - zbyt krótko go mam, a kupiłem autko doinwestowane pod względem wszelkich napraw
~kris
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
klapka wlewu paliwa zle rozwiazanie ,LAMPY TYLNE ZESPOLONE TRAGEDIA JEZELI CHODZI O WYMIANE ŻARÓWEK
Dziennik kosztów dla Fiat Linea
5,4
7,6
8,8
~BoomirPL
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Zamek klapki paliwa - wymiana gwarancyjna Pęknięte kratki nawiewów wewn - gwarancja