Lista ocen Fiat Linea Sedan (103) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Przez 12 lat jedyne co mi się przytrafiło to: zerwana linka od skrzyni biegów (są dwie i działały mi tylko biegi 1/3/5), awaria wysprzęglika - sprzęgło zostało w podłodze.
~kierownik
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Jak na 50 tyśkm to słabo. Problemy z hamulcami tylnymi, rozpadające się klocki potrafią zniszczyć tarcze, albo zablokować koło. Łożyska kół, łożyska amortyzatorów, odbojniki,
~AUTORYTETmORALNY
Sedan 1.4 77KM 57kW
Ma dopiero 10000 km więc nie ma szans na poważne usterki. Miałem ten silnik poprzednio w Grande Punto, był absolutnie niezawodny. Do 30 000 wystarcza oleju zalanego w fabryce.
~Curt
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Po 11 latach wyraźnie kończy się skrzynia, co widać m.in. przez zachowywanie się biegu wstecznego. Innych usterek, które uderzają po kieszeni nie stwierdzono.
~Stubak
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Czasami pojawiają się poważniejsze usterki, lecz są to typowe dolegliwości dla aut tej klasy. Zwykle ASO usuwa te problemy na gwarancji.
~Michał
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Brak poważnych usterek. Auto nigdy mnie nie zawiodło. Polecam każdemu kto szuka auta za niewygórowane pieniądze. Solidne i trwałe.
~anek
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
na razie po rocznym użytkowaniu wymieniłem pompe sprzęgła ,a co dalej?Odpryski lakieru na masce silnika i błotnikach a co dalej?
~Marek Kowalik stitch40@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód serwisowany regularnie co 20 000 km. ( Norma fabryczna 30 000 km, ale z uwagi na gaz skróciłem o 10 000 km.)
~Krzysiek
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Nie miałem do tej pory żadnej usterki. Wcześniej wspomniane mocowanie amortyzatora mogło być po prostu wadliwe.
~MARKO
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
czasami wyświetla mi się airbak na desce rozdzielczej gaśnie ,po jakimś czasie znowu się zapala,dwa razy byłem w aso serwis
Fiat Linea Sedan