Lista ocen Fiat Marea (639)

~Krzysiek
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Dobry i dynamiczny samochód rodzinny choć nie bardzo ekonomiczny.
~MASA
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód ma to coś w sobie przez te 5 lat jeszcze mi się nie znudził jest to najładniejsze kombo w klasie i musze powiedzieć ze szkoda że już go nie produkują bo zamienił bym go na nowy!! Pozdrowienia dla kierowcó MArei PS samochód nie jest zbytnio popularny ponieważ nie wszystkim przypadło do gustu to że auto KLASY SREDNIEJ NIŻSZEJ JEST TAK PODOBNE DO KOMPAKTÓW bRAVOBRAVA ALE marea weekend jest piękna Pozdro
3,8
~przemo1971@poczta.fm
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Samochód dla 4 osobowej rodziny ( w tym 2 dzieci) sprawdza się idealnie na dłuższe wyjazdy poza miasto, natomiast nie polecam kupna samochodu na dojazdy do pracy (około 3 km), ponieważ w baku bardzo szybko ubywa paliwa. Bagażnik jest bardzo duży (500l) ,ale przedmioty duże gabarytowo raczej trzeba przewozić w kabinie, ze względu na mały otwór pod klapą. Wewnątrz kabiny jest bardzo estetycznie i funkcjjonalnie, materiały ,z których zostały...
3,4
~Zientas
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
To jest mój ostatni FIAT (a miałem ich już trochę, lub przynajmniej okazję eksploatować).
~aspires
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Kultura pracy jak na diesla całkiem niezła- nie jest to niestety jtd, ale i tak jest nieźle.Elastyczność owszem jest, ale niestety do 2tys obr/min zupełnie nic sie nie dzieje - TURBO DZIURA JAK STUDNIA:) (Silnik)
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Myslę,że Marea jest dobrym autem biorąc pod uwagę jego cenę zakupu i wyposażenie jakim dysponuje w wersji standartowej.Części zamienne(oczywiscie zamienniki)sa w cenach porównywalnych z innymi autami tej klasy.
~Koks
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Myślę że samochód godny polecenia dla rodziny która nie ma specjalnie dużych przychodów, a chciałaby np. wybrać się na wakacje z dużym bagażem i do tego potrzebuje auta ze sporym bagażnikiem. Dosdatkowa zaleta to napewno stylistyka oraz rzyjemność w prowadzeniu
~@p@p
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
1.6 Nie ma co oczekiwać cudów szczególnie w gazie ale jest całkiem nieźle można spokojnie wyprzedzać na 3biegu :). Po kupnie odrazu wymieńcie pasek rozrządu gdyż moze czekać wsa przykra niespodzianka:( a wtedy jak dobrze pójdzie to 1700zł w plecy niestety miałem tego pecha. (Silnik)
~Tofana@autograf.op.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
MNoże nie rewelacja, ale polecam gorąco Mareę. Niedrogi, niezawodny, nie budzący zainteresowania złodziei, samochód.
~Krzysztof Maj kmaj@krak.eu.org
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Bardzo wygodne, dobrze prowadzące się i oszczedne auto. W standardzie bardzo bogate wyposażenie, u innych marek oferowane wyłacznie za dopłatą. Na jazdę w kraju moc całkowicie wystarczająca, jednak np. na niemieckie autostrady gdzie nie ma ograniczenia prędkości, przydałoby sie jej trochę więcej.