Lista ocen Fiat Marea (278) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 361 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szmajdziej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto jest tanie w zakupie i eksploatacji. Trzeba tylko pamiętać ze to nie BMW i może mieć swoje wady i złe dni
~Kierowca
Sedan 1.9 JTD 110KM 81kW
Za małe pieniądze duże wygodne ekonomiczne i dynamiczne auto , ale trzeba dbać jak o kobitke to też nie zawiedzie...
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Duże kombi z dobrym silnikiem diesla z bogatym wyposażeniem. W porównaniu do konkurencji jest tańsze. Moim zdaniem - rewelacja.
~Olo
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Narazie ocena najwyższa za naprawdę małe pieniądze dość duże auto, dobrze wyposażone i się nie psuje (mam nadzieję, że tak zostanie)
~Artur
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód zdecydowanie nie jest warty swojej ceny. Jakość porównywalna do Daewoo czy innych wynalazków a cena niestety sporo wyższa.
~wojo985
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Za tą cenę nie kupi się takiej wielkości auta, tak świetnie wyposażenego, z takiego rocznika i takim przebiegiem. GORĄCO POLECAM.
~Roger84
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Tutaj nie miałem wątpliwości. Patrząc na obecne ceny i jakość tego samochodu to nie ma nad czym się zastanawiać.
~jamaciek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
jazda spoko tylko trochę za głosno przy wiekszej szybkości słyhać dokuczliwy pęd powietrza szcxzególnie o lusterka
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Za niewielkie pieniądze otrzymujemy przestronne auto bardzo bogato wyposażone i przede wszystkim z silnikiem TD.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~stachoo
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Za swoją cenę rewelacja. Duże i niedrogie w zakupie auto, części niedrogie, tylko zdecydowanie bardziej polecam z silnikiem 1.6 np.