Lista ocen Fiat Marea (639)

4,1
~Adam\'s
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo ładny samochód ale wersja sedan trochę rzadziej spotykana wiec droższe np.lampy tył. Ogólnie samochód do najtańszych w naprawach nie należy a w przypadku stłuczki lepiej kupić drugi samochód bo części zamienne nowe okropnie drogie (używanie często droższe np. lampy przednie)
~federalny74
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
dobry, \"zrywny\" jak na kombi silnik ze sportową żyłką :))) i znikomej kulturze pracy... nie trzeba wiercić tłumika, żeby było słychać mruczenie. Paliwożerny, jak na czasy kryzysu (mam LPG - to cieszy, koszt wygodnego przejechania 100km przy pełnym załadunku to cena rzędu ok. 23-25zł), (Silnik)
~TOMMI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
bardzo fajne auto, najprawdopodobniej jak moje auto bedzie juz zmeczone moja eksploatacja kupie sobie takie samo tylko mlodsze. Zawsze mi sie ten model podobał.
~greg202@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
samochod oceniam doskonale poczawszy od jednostki napedowej "mocny diesel" po jakosc wykonia wnetrza materialy dobrej jakosci dobry zarnik szybko rozgrzewa silnik i krotko slychac dzwiek podobny do traktora "charakterystyczne dla diesla" sporo miejsca dla kierowcy i pasarzerow wszystko pod reka sterowanie radia z kierownicy :) bajer dobre osiagi niskie zuzycie ON
2,5
~Adam Odradzam.
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Odradzam każdemu jakikolwiek model fiata, który ma zamontowany alternator na dole! Dostaje się tam non stop woda , pęka obudowa a następnie uzwojenie i alternator do wymiany. I tak w kółko. Myślałem, że złe opinie o Fiacie są przesadzone i kupiłem - sypie sie wszystko po kolei. Montowanie alternatora na dole to największy idiotyzm, chała,dziadostwo i technologiczny chłam jaki tylko można wymyślić. Zdecydowanie odradzam i czekam co się jeszcze...
~Wojtek Ż.
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Za tą cenę to świetne ,ładne i funkcjonalne auto a do tego wcale mi sie nie znudziło (wcześniej miałem kilkanascie aut).Jak porównuję u moich znajomych cenę ,koszty napraw i awaryjnosc "słynnych " Passatów to moje zadowolenie rosnie do kwadratu.A spadek ceny może procentowo mniejszy ale w gotówce o połowę mniejszy no i nie kradna co też daje luz.
3,6
~weremko@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Ogónie nie jest tak żle. Trochę drogie częsci zamienne. Klima trochę za słaba i jakby za głośna. Auto szkoda że nie jest bardziej dynamiczne. Rozrząd trochę za często trzeba wymieniać. Bagażnik jak na KOMBI przystało przestronny. Na dachu dodatkowe poprzeczki. Samochód dobry do jazdy do prędkości 140km/h. Później wyje i nie za bardzo w ogóle chce iść więcej. Ogólnie jestem zadowolony
4,1
~Garfield
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Super auto jeżeli nie ma się dużych pieniędzy, jeżeli się o nie dba to jeszcze pojeździ i to nie mało.
3,7
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Bardzo funkcjonalny samochód. Świetny silnik i rewelacyjny wygląd - pomimo upływu lat wciąż wygląda doskonale i nowocześnie.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~michal
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Ogólnie samochód ciekawy, dynamiczny i dla osób nie wysokich wygodny, ale całokształt psuje dramatyczna awaryjność... FIAT TO SZROT I NIC TEGO NIE ZMIENI!