Lista ocen Fiat Marea (639)

~adadm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Trudno powiedzieć by było to auto doskonałe. Ale za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego. Największą wadą tego auta jest karoseria. Blachy są dosyć miękkie i bardzo łatwo o ich uszkodzenie. Rdza pojawia się w bardzo wielu miejscach: progi, nadkola, końce profili zamkniętych. Aż strach zaglądać pod spód auta :P
~rodzyn01@op.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
świetne auto za dobre pieniądze -za swój egzemplarz dałem 8000 z założeniem gazu sekwencyjnego. Jeżdżę nim na przemian z żoną i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Auto ładne, praktyczne i o dziwo bezawaryjne. Podchodząc do zakupu wachałem się, wiadomo jaką renomą cieszył (specjalnie użyłem czasu przeszłego) się fiat. Jednak naprawdę przekonałem się do Fiata i gorąco go polecam! Jak na 10 lat nie zauważyłem grama rdzy (chyba ocynkowane...
4,1
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Wypada znakomicie. Auto za śmieszne pieniądze, tanie bardzo w utrzymaniu, duże i pojemne, zrywne i całkiem estetycznie wyglądające. Jeżeli ktoś(jak np. ja) przełamie jakiś stereotyp krążący o Fiacie to będzie z niego bardzo zadowolony. No i absolutnie zero rdzy na tym aucie.
3,3
~tool
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Ciasny-dla mnie i pasażera za mną. Słabo wyciszona kabina. Kiepska widoczność. Za to spory bagażnik zadziwiająco niskie spalanie w trasie przy oszałamiajacych prędkościach drogach krajowych 50-100km/h. Wyprzedzanie TIR-ów na sieci jednopasmowych "autostradach" to bajka załadowanym autem po dach i 4osoby na pokładzie. Za tą kasę nie ma lepszego.
~carlos80@gazeta.pl
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Autko godne polecenia. Szukasz dużego, wygodnego i ekonomicznego kombi. Maryśka w ropie jest dobrym rozwiązaniem. I nie ma co obawiać się większego silnika, 2,4 JTD wcale nie pali wiecej niż 1,9 JTD a przy 136 KM żwawiej się porusza.
3,6
~mariuszmepz@O2.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Jeżdzę "maryśką" od nowości, nigdy nie "padła w drodze" . Może mam szczeście a może po prostu dbam o auto i zapobiegam awariom? Drobne awarie o których wyżej to pikus,Gorzej z zerwaną linką sprzegła, - pierwsza padła po 120 tys - stwierdzono wadliwy montaż( W ASO - stwierdzono) Druga padła jeszcze szybciej (założona w ASO) Awaria cewki - ASO nie dało rady tego zdiagnozować, twierdziło ze jest Ok, a nie było;-(. Dopiero niezalezny serwis...
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
poprzedni właściciel żałował, że sprzedaje - ja się cieszę, że kupiłem. Auto nadaje się do ciężkiej pracy. Mi posłuży jeszcze długo
~mariusz
~hassassin
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto oceniam bardzo dobrze, bo jestem bardzo zadowolony z samochodu. i chociaż ma kilka niedoróbek, na tyle ile ja jeżdżę jest to auto niezastąpione
2,3
~Piotr z KK
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Używam ten samochód od nowości.Regularnie serwisowany. Do 4 lat bez większych problemów. W między czasie serwis autoryzowany naprawiał tył bo miałem uderzenie. Powyżej 4-go roku naprawiane były różne usterki większe i mniejsze ale nie stałem nigdy w drodze, licznik przestał działać i predkościomierz. w 10-tym roku klamki zaczęły odpadać, wycieraczki się spaliły, dmuchawa działa tylko na 4 biegu, tylna klapa już się nie zamyka. W 11 roku...