Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
idiotycznie zrobiony termometr; trzeba wcisnąć przycisk, żeby dowiedzieć się jaka jest temperatura; brak osobnej lampki dla pasażera z przodu; w kombi pasażerowie z tyły nie mają też żadnego oświetlenia; światełko jest dopiero na suficie na końcu bagażnika; brak osobnego zegarka (tylko w radio po wciśnięciu przycisku; brak uchwytu na kubek; schowek na dokumenty nie jest zamyka ny na klucz; koło zapasowe chowane w podłodze bagażnika (trzega...
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
osobiscie uwazam ze jest swietnie zaprojektowany - poczawszy od tablicy ktora jest czytelna, po wnetrze, sposob wyciagania tylnich foteli, itp. jedyne 2 mankamenty jakich sie doszukalem to: plachta maskujaca przestrzen bagazowa (mocowanie) jest rozwiazane po macoszemu - mocowanie przykrywki moze przyspozyc drobnych trudnosci, zwlaszcza jak sie robi to czesto. i 2 - jak dla mnie fotel kierowcy (zwlaszcza siedzisko) jest troszeczke za krotkie,...
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
miejsca jak w dobrej limuzynie,jestem wysoki a pasazerowie nie narzekaja, po 1200 km za kółkiem bez odpoczynku plecy nie dawały o sobie znac,przyjemny welurek daje ciepło w pupę w zimie
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Dla mnie bomba.Deska czytelna, delikatnie podświetlana,wszystkie przyciski i wskaźniki na swoim miejscu.Jedyny mankament to brak osobnego zegara nie zintegrowanego z radiem.
~aspires
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Wszystko pod ręką,obsługa intuicyjna.Jedyny mankament to położenie fabrycznego radia (trzeba przywyknąć)
~weremko@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
wszystko pod ręką, wbudowane radio też łatwo się podczas jazdy obsługuje, wystarczający przedni schowek
~krisak@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
design 100 razy ładnijszy niż we wszystkich niemcach, które u nas mają takie wzięcie
~Kornel.k@poczta.arena.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo przyjemna i wygodne fotele z regulacja we wszystkich zakreasach
~Paweł1978
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
jak na auto z lat dziewiędziesiątych jest pięknie )))))))
~MIKOMAJSTER
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
gdyby radio nie trzeszczało wszystko było by ok.
Fiat Marea Weekend