Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
nawiewy glosne, praca przy wyzszych ustawieniach jest dosyc meczaca. regularnie zapychjajacy sie filtr tzw. anyalergiczny radyklanie pogarsza wydajnosc systemu wentylowania. klima jest swietna - tak latem jak i zima zba o to zeby nic na szybach sie nie kondensowalo.
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Tu już trochę gorzej. Nawiew bardzo cichy, ale średnio wydajny. Przy chłodnej, deszczowej pogodzie szyby parują jak opętane. Klimatyzacja OK, choć używam sporadycznie. W zimie nagrzewa się bardzo wolno.
~Marea td100 HLX
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
daje ocene dobrą bo jak narazie nie miałem okazji wypróbować ogrzewania na mrozie ja mam wersje HLX posiada automatyczną klime więc latem można się preziębić bo sople wiszą pod nosem
~zibi
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Klimatyzacja zabiera dużo mocy silnikowi. Potrzeba sporo czasu na schłodzenie wnętrza - zwłaszcza przy dużych upałach - dlatego w jeździe miejskiej nie zawsze przydatna.
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
grzeje poprawnie, klima dobrze chłodzi jednak mocno obciaza auto, silnik jakby połowe mocy tracił na klimie i przyspieszenie w miescie to tragedia na klimie
~sasiad
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
klima super chlodzi, a w zime jak sie wlaczy MAX DEF to w kilka minut wszystko odmarza i w kabinie robi sie cieplo
~weremko@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
czas wyrównywania temp. przez klimę dość długi, poza tym bardzo obciąża silnik co przejawia się głośnościa pracy
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
przy dużym nawiewie słychaś świsty powietrza o kratki; klimatyzacja chłodzi ale nie jest wystarczająco efektywna jak np w VW bora;
~lukasz
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
grzeje ok nastawiasz sobie 20 st. c i tyle sam utrzymuje. klima nie dziala wiec nie wiem.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
7,7
~twardy
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Auto bardzo szybko się rozgrzewa,klima działa zadowalająco wymaga jednak pobrania zbyt dużej mocy silnika.
Fiat Marea Weekend