Ocena kierowcy - Fiat Multipla I

AdamQak, 20 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 2001
Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Na razie escort kombi mi wystarczy ale powoli mam swiadomosc ze niekiedy mam potrzebe przewozu wiecej niz 4 osob, a przy 4 osobach u siebie sprzydal by sie wiekszy bagaznik, biorac pod uwage rozmiary Multipli o ktorych wyzej pisalem jak za caloksztalt daje 5-. Czegos mi brakowalo ale nie potrafie napisac czego...
jak na jezdzacy kiosk jestem pozytywnie zaskoczony, sam jestem wl escorta, ostatnim moim fiatem bylo Uno Fire, Vanami do tej pory jezdzilem ZAFIRA, SPACESTAREM i SCENIC
biorac pod uwage krota przejazdzke i poprzednie doswiadczenia z innymi vanami po prostu jest dobrze
Idea auta szerszego niz dluzszego przeniosla sie z bardzo dobrym wynikiem na wl jezdne. Zafira i scenic wyraznie gorsze, Spacestar zblizony ale to wl nie jest Van
jak dla mnie,ale wiem zdania sa podzielone, lubie patrzec na swiat z wysoka
wlasciwie to nie mam zastrzezen, ale czegos brakujue nie wiem czego ...
za krotko uzytkowalem zeby miec jakies wlasne zdanie, kolega jako wlasciciel nie narzeka
jak na wymiary auta mam wrazenie ze nikt nie wygospodarowal wiecej na 4 metrach, sam mam Escorta kombi ktory ma 4,3metra miesci tylko 5 osob i ma 460dm3 do rolety, Zafira miesci niby 7 osob ale praktycznie bez bagaznika a jest wyraznie dluzsza, scenic i spacestar tylko 5 osob slowem 5
nie wiem jak sprawuje sie diesel ale powyzej 130km benzyna jest troche za glosna i o dziwo nie sa to szumy powietrza wokol karoserii jednak biorac pod uwage wrazenia z jazdy Oplem i Renault wcale nie jest zle.
nie mam zdania bo nie jestem wlascicielem, ale podobno spalanie bardzo zalezy od stylu jazdy, mozna latwo zalozyc LPG, i niestety ze wzgledu na wyglad wlasciciel jest skazany na ASO - malo zamiennikow
biorac pod uwage cene auta uzywanego a takie mnie interesuje wyposazenie i to za chwile z cena powinno byc jeszcze lepiej bo Fiat troche zlagodzil w tym roku design przodu ewidentnie 5. Cena nowej Mulipli porownywalna z innymi konurentami. Gdybym mial wybierac miedzy Zafira Scenic i Space starem a Multipla wybral bym Multiple i zdziwicie sie dlaczego - najkrotszy Van z realnie najwiekszym bagaznikiem przy przewozie kompletu pasazerow, dobrze wyposazony i ten wyglad .... Zawsze chcialem sie wyrozniac.
kolega mowi ze przez 3 lata nie zepsulo sie nic, biorac pod uwage moja rowniez dobra opinie o UNO ktorym jezdzilem przez 9 lat daje 4
powaznych usterek odpukac kolega nie mial, zadnych wyciekow itd.
Fiat Multipla I