Ocena kierowcy - Fiat Multipla I

pazzo@op.pl, 17 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 2000
Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
dobre tanie pakowne auto bez zaufania innych bo to fiat a tak naprawde to samochod jak kazdy inny kazdy sie psuje chyba ze sie nic nie robi az sie calkiem popsuje
troszeczkę zawory słychać ale tak ma być elastyka dobra nawet za dobra jak na tak szerokie i wysokie auto (jak koza nie jest opływowe) ale jest ok 150km/h w trasie
dobrze niemam problemów z nią ew.teraz dopiero zaczynają się małe wycieki z pod 5 biegu
dobre trzymanie drogi i dokładna reakcja samochodu na koło kierownicy
duża widoczność nic dodać nic ująć ew. troszke przeszkadzają słupki przednie
tu jest trudno coś powiedzieć z zewnątrz brzydka tak mówią, sam tak kiedyś mówiłem do czasu kiedy: jeżdze już 2 multiplą ale nią się jezdzi a nie na nią patrzy przedewszystkim jest funkcjonalna
troszkę za słaba na tył ale ogólnie ok szyba przednia czasem paruje ale to też jest wina filtra kabinowego lub ustawienia na obieg zamkniety
duża lecz bagażnik troche za mały ale przewoziłem już dużo rzeczy na pokładzie był tylko fotel kierowcy !!! (2 przednie odkręcone) to kazdy sie dizwił że przyjechałem takim autem po towara potem zdziwiony jak to wszystko weszło?? jeszcze nieraz mam box na dachu
jest ok (jak na takie rozmiary) troche tyko słysze szum wiatru ale to przez uszczelki drzwiowe i szybszą jazde też przez zamatowanie boxu na dachu
ja ma wersje 1.6 benzyna i tylko benzyna 9.5-10.5 l miasto a i w trasie nieraz spaliła 8.5 l 10-11 l przy 150km/h non stop
wymieniłem wszystko co sie wymienia w samochodzie jesli sie o niego dba i sie nim troch jezdzi :wahacze przednie 2 szt.,amortyzatory 4sz,łożyska z piastą tył 2 szt.+ szczęki hamulcowe,klocki+tarcze przód,sprzęgło kompletne(lucas) padło łożysko,wtrysk 1 szt. pompa hamulcowa,alternator na nowy(wjechałem w dużżżą wodę),filtru,olej co 10-15 tkm,rozrząd kpl(rolka prowadzaca,napinajaca,pasek) co 85tkm,płyny(chłodzący,hamulcowy,akumulator,tłumik końcowy (jeszcze by pożył ale ) system do opuszczania koła zapasowego poleciał do kosza i mam własny dorobiony przez warsztat ślusarski prosty i super dziala i nigdy sie nie popsuje bo to tylko śruba,linka do regulacii fotela kupionna nowa w servisie za 40 zł,końcówki drązków kierowniczyckh 2 szt.,łączniki stabilizatora 2 szt.i wentylator od chłodnicy JEŚLI POTRZEBUJECIE JAKIŚ NOWYCH CZEŚCI org.zamienników DO TEGO JAK I INNYCH SAMOCHODÓW PROSZE O KONTAKT PAZZO@OP.PL
to wszystko wymienilem poniewasz chcialem ja pojezdzic i jezdze i jest ok

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

9,7