Oceny Fiat Multipla I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2004

Fiat Multipla I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Multipla I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2004

~Driver multipla JTD
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Super auto rodzinne jak i dla małej firmy po wyciągnięciu tylnych siedzeń przestrzeń ładunkowa jak w małym busie, duża przestrzeń, 6osobowy, dużo schowków, fajny dizajn w środku, mało pali musimy pamiętać że to nie jest sportowa fura tylko do normalnej eksplatacji, bezawaryjny.Sprowadziłem Multiple z a 700euro stała rok nie używana w niemczech to jest 3tyś zł. Wszystkie opłaty z rejestracją i ubezpieczeniem kosztowało mnie 1,5tyś zł....
~pawel
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeżdżę ponad pół roku, po sprowadzeniu zrobiłem zawieszenie i rozrząd i jak na razie (20 tys przejechany km) mechanik obraził się, że do niego nie przyjeżdżam :) Zastanawiałem się nad vanami 7 osobowymi, ale tamte są już potężnie długie i manewrowanie w mieście gdzie często jeżdżę jest utrudnione. Multipla ma tylko 4 metry, zawracasz na dość wąskiej ulicy bez problemu. Myślałem też o zafirze, ale tam po rozłożeniu siedzeń nie ma bagażnika,...
~Michał
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Fiat Multipla 1 – samochód, który wygląda, jakby inżynierowie z Fiatu postanowili zrobić żart z samego siebie. To tak, jakby ktoś wziął klocki Lego, wrzucił je do miksera i powiedział: “Oto nasz nowy model!”
~anima1
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Bardzo dobre bezawaryjne auto. Wiele przereklamowanych VW się chowa pod wieloma względami. Proste rozwiązania w tym samochodzie nie ma co się psuć. Przez 3 lata popsuł się tylko przekaźnik świateł mijania. Wygodne wnętrze z dużą przestrzenią. Po wyjęciu siedzeń z tyłu ciężarówka paletę w całości można włożyć. Karoseria ocynk. Wygodne siedzenie, nawet po długiej trasie nie bolą plecy.Idealne dla większej rodziny (6 osobowe) lub małej firmy.
~ghandi
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak na auto z 1999 roku jestem bardzo pozytywnie zaskoczony Fiatem Multiplą. Miałem poważne obawy decydując się na ten model i w sumie jedynie moja słabość do brzyduli zdecydowała na zakup tego auta. Wykonanie auta, fenomenalny silnik, doskonała praca skrzyni biegów, brak poważniejszych awarii układu elektrycznego (raz lusterka, ale nie wiem czy to nie była wina raczej mechanizmu) sprawiło, że te trzy lata były bardzo udane. Poza Hondą Jazz...
~damid
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Znakomity samochód dla rodziny - dużo miejsca, oszczędny silnik JTD, nieco za mały bagażnik
~bartek.uszacki@gmail.com
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Trochę trudno ocenic mi ten samochód obiektywnie z uwagi na to, że w Multipli jestem zakochany ;) a jak wiadomo - kocha wybaczy ;)
~darraz
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Cala rodzina uwielbia to auto. Kolejnym będzie również multipla, choć tej życzę wielu lat ze mną za kółkiem. Zapraszam na www.multiplaklub.pl Dobrze jest znależć się w gronie właścicieli tego auta!
3,2
~witek
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
miska olejowa bardzo blisko jezdni, zaliczyłem już kamień i mały remont silnika:-( ,
~kristof
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
za kwote trzydziestu kilku tysiecy nie ma nic leszego na rynku a do tego bardzo mile jest pozdrawianie sie mignieciem swiatel