Ocena kierowcy - Fiat Multipla I

pawel, 15 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Fiat Multipla I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Jeżdżę ponad pół roku, po sprowadzeniu zrobiłem zawieszenie i rozrząd i jak na razie (20 tys przejechany km) mechanik obraził się, że do niego nie przyjeżdżam :) Zastanawiałem się nad vanami 7 osobowymi, ale tamte są już potężnie długie i manewrowanie w mieście gdzie często jeżdżę jest utrudnione. Multipla ma tylko 4 metry, zawracasz na dość wąskiej ulicy bez problemu. Myślałem też o zafirze, ale tam po rozłożeniu siedzeń nie ma bagażnika, tutaj na wakacje jechaliśmy w 6 osób i bagaże też spokojnie się zmęczyły. Auto szerokie, ale np. składane elektrycznie lusterka pozwalają zmieścić się w wąskich miejscach. Żona, która się bała jechać, że takie szerokie, po pierwszej jaździe nie chciała auta oddać :) Niesamowita ergonomia w środku, możliwość wyjęcia tylnych foteli i skorzystania z płaskiej podłogi powoduje, że i bagaż można przewieść spory :) Zarąbiste, niedocenione auto, miałem kilkanaście aut, ale po raz pierwszy jakieś tak polubiłem :) No i ten nieziemski wygląd, nie dla przeciętniaków :P
zapomina się co to silnik, jeździ i jeździ
widać wszystko dookoła :)
wygodna pozycja kierowcy rekompensuje węższe fotele, przedtem jeździłem leganzą i przy dłuższej trasie byłem zmęczony, a tu spoko
w zimie trochę trwa, zaniczym zacznie grzać
5,5 w trasie, do 7 w mieście
Fiat Multipla I