Oceny Fiat Multipla II 1.9 JTD 120KM 88kW 2004-2010

Najnowsze oceny Fiat Multipla II 1.9 JTD 120KM 88kW 2004-2010

4,1
~Hubert
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
Auto użytkuję od 3 lat. Najpierw odnośnie wyglądu: jest nijaki - ale to myślę że akurat (w porównaniu do wcześniejszej wersji) na plus. Stojąc przy innych samochodach tego typu (np WV touran) niczym się specjalnie nie wyrużnia. No ale przecież to jest minivan i mało który jest na prawdę ładny. Za to wnętrze... Jest ogromne: płaska podłoga, 6 tej samej wielkości foteli, miejsce na nogi, miejsce nad głową i ogromne szyby potęgujące efekt...
3,7
~M.
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
Powiem tak. Artykuł, w którym ktoś opisuje ten samochód (Multipla II) jako jako-taki - że zmiany nic nie wniosły, że samochodzik bez duszy jest osłem. Bardzo dobry kierunek. Samochodzik fajny. Jak to fiacik to i owo nie zawsze jest super, ale ogólnie jest dobrze, brzydki nie jest, a to że ludzie twierdzą, że jest brzydki to im się to w ŁBACH zakodowało.
~jacek
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
Idealne auto dla rodziny. Szczególnie takiej która porusza się głównie po mieście, czasami wyjeżdżając na wakacje, a nie chce utrzymywać kilku samochodów. Regularnie pożyczane, gdy ktoś z rodziny przeprowadzał się, ze względu na wyjmowalne tylne siedzenia. Dziwne, że tego typu auta nie spopularyzowały się.
~wojtechpw@wp.pl
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
4 to bardzo dobra ocena ja jestem z tego auta zadowolony.
~gruby 171111
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
bez zarzutu zimą jednak jak się nie dba przymarzają linki (Skrzynia biegów)
~Maciek K.
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
mistrz ekonomii 5,5L spokojnie do 6,5L małe szaleństwo do prędkość 196km/h na autostradzie w Niemczech ale obrotów silnika już brakowało więc bardzo krótko, w porównaniu z MULTIPLĄ I w środku panuje doskonała cisza (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Multipla II 1.9 JTD 120KM 88kW
7,3
1,8
~erwin
~taxowkarz
Minivan 1.9 JTD 120KM 88kW
hmm jezdze tym autem codziennie po 100-150 km to jest moje taxi i byl problem z umieszczeniem taxometru wszedzie gdzie by nie byl troszke przeszkadza (Ergonomia)
1,5
~Rektor