Lista ocen Fiat Palio I Weekend (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pitl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dobre auto dla małej rodzinki, ale tylko z mocniejszym silnikiem.Mogłoby mieć więcej w standardzie.Klima działa nawet nieżle.
~Marcin
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
non stop usterki, niewygodne prowadzenie, bieda w wyposażeniu, rozstaw osi to nieporozumienie
~krokko
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
przyjemne autko, dużo przestrzeni wewnątrz, praktycznie bezawaryjne jeżeli się o nie dba
~mariusz_klg
Weekend 1.0 i 61KM 45kW
NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM A NAPRAWDĘ NIE DBAM O SAMOCHODY ostatnie 2 lata służył jako ciężarówka na budowie
~maki@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
jeździ sie całkiem przyjemnie w sumie polecam, przy rozsądnym używtkowaniu można naprawę długo pojeździć....
~Szoszon
Weekend 1.4 71KM 52kW
Mam go od roku i nie mam z nim narazie rzadnych kłopotów. Barzdzo praktyczny nieduży ale dużo zmieści.
~tk
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
ogolnie moze byc, pakowny,wysokie spalanie,kiepsko z zawieszeniem delikatne , jak na pojemnosc dosc szybki
~Andrew77@op.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
samochód dosyć dobrze spełnia swoje zadanie, ma bardzo dobry bagażnik a reszta przeciętna
~jkrzywda@kki.net.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Za tą cenę jaką zapłaciłem OK. Ale za to teraz wezmę połowę tego :-( Chętnie sprzedam około 21.000zł
~R
Weekend 1.4 71KM 52kW
Biorąc pod uwagę w/w kryteria i cenę, samochód bardzo dobry, nie sprawiający wielu kłopotów.
Fiat Palio I Weekend