Lista ocen Fiat Palio I Weekend (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~$$$$$$$$$$$
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
JESLI CHCESZ ZYC NIE KUPUJ TEGO SAMOCHODU PO 1600TSK KM SIADĄ CI HAMULCE I BEDZIE PO SPRAWIE ODRADZAM BARDZO DROGIE CZESCI ALE JESLI CIE STAC ZEBY GO KUPIC I UTRZYMAC TO CZEMU NIE WYDASZ WIECEJ KASY NA NIEGO NIZ JEST TEGO WART !!!!!!!
~Robin
Weekend 1.4 71KM 52kW
To chyba najmniejsze kombi i niezbyt rewelacyjny model ale stosunek ceny do jakości bardzo dobry, auto jeśli ma mały przebieg jest warte zainteresowania. Nie serwisować w autoryzowanych stacjach i dbać o auto a będzie dobrze się sprawować
~Pankracy
Weekend 1.4 71KM 52kW
Samochodzik przeciętny. Atuty to przede wszystkim duży bagażnik i dość niska cena. Wykonanie detali "po łebkach" ale i tak lepiej niż w 126 p czy Cieniaku. Niewątpliwe wady - alternator (rozpadł się przy przebiegu 50 tkm.) i wysokie zużycie paliwa.
~paolo0@poczta.onet,pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bardzo dynamiczny silnik, miekkie zawieszenie gwarantujace komfortowa jazde, niezla ergonomia i ogromny bagaznik (nawet po zainstalowaniu 60-litrowej butli LPG) to niewatpliwe atuty. Wady to b.wysokie zuzycie paliwa i stosunkowo wysoka awaryjnosc.
~Skowoo
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Idealny budżetowy samochód. Części które można kupować na wagę za grosze, oszczędność i co najdziwniejsze trwałość. Gorąco polecam wszystkim początkującym kierowcom, jak i tym którzy potrzebują jeździć za grosze.
~morham
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Bardzo fajne autko jeżeli ktoś nie ma wygórowanych oczekiwań i nie oczekuje nie wiadomo czego. Zadziwiająca ładowność jak ktoś szuka taniego osiołka roboczego. Silnik 1.2 o który się dba - śmiało trzepnie z 300-400 tyś.
~602-355-824
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
rewelacją fiata są blachy które nie korodują to nasz drugi fiat w którym od nowości jest obite nadkole i nigdy nie było lakierowane a nadal jest czysto bez rdzy, poprzednio przełamana klapa bagażnika i również bez korozji
~mdk7@wp.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ogółnie można powiedzieć niezły samochód za razsądne pieniądze.Z mojego doświadczenia dużo bardziej niezawodny i funkcjonalny oraz bardzo dynamiczny pojazd,lepszy od wielu bardziej utytułowanych i reklamowanych marek.
~Munia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Ogolnie super auto do tyrania i dla osob nie majacych wygorowanych ambicji . Jest lepsze niz sie wydaje czego nie moge powiedziec o swoim prywatnym A4 avant , bedacym kompletna klapa finansowa [oddam w dobre rece pol darmo]
~cader
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
robiłem nim pare długich tras i bez zarzutu nawet w bardzo ekstremalnych drogowo i temperaturowo warunkach Za te pieniądze to zupełnie niezły "wózek" Polecam silnik - moim zdaniem przy tej wadze samochodu dynamit Generalnie OK
Fiat Palio I Weekend