Lista ocen Fiat Palio I Weekend (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrkucia@o2.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Naprawde cenie sobie ten samochod bardzo go lubie, a niech ktos mi powie ze fiat jest awaryjny :) to go wysmieje ! szkoda ze niedostepnty z dieslem jtd :(
~vis@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
1. Gdyby mniej palił przy tej mocy silnika. 2. Hamulce mogłyby działać lepiej. Jestem zadowolony, ale następne Palio kupię ze słabszym silnikiem.
~e-molek@ps-news.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
przyjemność z dynamicznej jazdy psuje duża awaryjność i hałaśliwość wszystkiego. Bardzo dobry bagażnik ale kiepskie fotele i ilość miejsca. Duże spalanie.
~areksz@glosuj.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Jak na samochód za relatywnie niewielkie pieniądze, daje dużą przestrzeń, satysfakcję i frajdę z jazdy. Trochę sportowy, trochę rodzinny...w sam raz.
~Lechter
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Auto nie ma jakichś zdecydowanie pozytywnych cech które mogły by skupić jakoś uwagę. jest baaardzo przeciętne z tendencją do spadku.
~kubussss
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Suuper. Polecam wszystkim silnik 1.6 16V z instalacją LPG. Wszystko super współpracuje, auto jeździ bezproblemowo.
~pd.the1@gmail.com
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Jak na rodzinne auto i w porównaniu do Palio Weekend I, uważam za udane autko Fiata. Przyjemnie się jeździ i przyjemnie wygląda.
~Janusz7i4@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
jeśli się o autko dba nie zawiedzie, bez obaw jako 6 - latkiem co roku jadę na wczasy po 1500 km w jedną stronę
~adasko.simr
Weekend 1.4 71KM 52kW
Dobre, tanie w ekslpatacji auto rodzinne i do małego biznesu. Ma spory i regularny bagaznik. Mogę go polecić naprawdę :)
~jblgtb1200
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Jeśli kogoś nielubisz i chcesz żeby miał kłopoty z autem Podaruj mu PAlio Weekend 1,6 16V z gazem w roczniku 1998
Fiat Palio I Weekend