Lista ocen Fiat Palio I Weekend (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arafalski@wi.ps.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
przyjemne auto, lecz przy intensywnej esploatacji czasami lubi zastrajkować (od 10.01.1999 do 24.07.2003 230 tys. km). prowadzi się dość dobrze chyba że dociążymy go 300 kg ładuniem, wtedy jest już gorzej. dynamiczny i bezpieczny.
~daffy@poczta.xo.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
cena nowego Palio jest za wysoka.Palio powinno kosztować z silnikiem 1,6 ok 40 tys. . Mniejsze silniki tak jak 1.2 to parodia w tak dużym samochodzie.Ci co w Fiacie ustalają ceny to powinni pisać powieści fantastyczne
~noip@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Ocena za "całokształt" nie jest wypadkową ocen cząstkowych- auto ma podstawowe zalety jest tanie, w stosunku do wymiarów bardzo pakowne, z dużym udźwigiem, i w tej wesji nadwozia nie obrażające znysłu estetyki.
~KrisDonPedro
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Auto doskonałe dla mniej zamożnej rodziny. Przy prawidłowej eksploatacji auto doskonale służy. Miałem wiele marek samochodów ale ten model miło mnie zaskoczył: cena, trwałość, odporność na polskie drogi.
~Karo
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Samochod dobry zeby nauczyc sie czegos o samochodach w ogole bo ciagle cos trzeba w nim robic.Kupa kasy poszla na naprawy a jak gdziej jade to z dusza na ramieniu czy znow cos nie padnie.
~DAREK
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
BOBRE KOMBI dla małego biznesu i jako auto rodzinne.jeśli ma wszystko co powinien i dba sie o przeglądy JEST NIEZAWODNY. zaletą PRZESTRONNY bagażnik. Dobrze trawi długie trasy jak i jazdy po mieście. POLECAM
~dtp7@wp.pl Grzegorz
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
wymiana: alternator, termostat, sprzągło, 3 przednie szyby, łożyska, tylne zawieszenie, wachacze przód, pasek rozrz co 50 tys. przewód paliwa przetarty przez rurę nadmuchu chmurka paliwa nad silnikiem!!!!!!
~walter
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Stworzony do tego by służyć, nic dodać nic ująć........ciężko bedzie sie zdecydować na coś innego choćby na Fabie Combi czy Peugeota 206 Combi. Nowe Palio po face lifting ´u mi sie nie podoba.
~s4
Weekend 1.4 71KM 52kW
Auto do spokojnego poruszania się z miejsca A do miejsca B. Zwykły samochód nie rzucający się w oczy. Spełnia podstawowe zadanie jako auto do codziennego użytku.
Dziennik kosztów dla Fiat Palio I Weekend
9,6
11,3
~Tadeusz z Gdańska
Weekend 1.4 i 75KM 55kW
Nie narzekam, jednego dnia przejechałem 720 kilometrów 5 osób plus bagaż a wciągu tygodnia 2500 kilometrów,samochód sprawował się super.jak za tą cenę nie znajdziesz tańszego kombi.
Fiat Palio I Weekend