Lista ocen Fiat Palio II Weekend (124) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Dosc twarde zawieszenie-traci na tym komfort, lepiej pracuje jak w samochodzie sa 4 osoby. Duzy przeswit, w Polsce przydatne. Niezle trzyma sie drogi.
~SylWo 28 sylwo28(małpa)poczta.onet.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Jak na to auto - idealnie. Po 5 latach zero zużycia - Fiat jednak wziął sobie do serca uwagi użytkowników starszych wersji...
~bibi
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Mogłoby być bardziej komfortowe na Polskie drogi, tuleje, sprężyny, końcówki drążka kierowniczego już wymieniłem
~andrzej.szymanskii@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
powyzej 130 km/h lekko wynosi ale to chyba zrozumiale.Prawde powiedziawszy bardzo dobrze sie prowadzi-brak zazutow.
~michał
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
słabe trzymanie na zakretach, trzeba uwazac przy wiekszysch predkosciach, wysoko zaiweszony, dobre resorowanie
~stas
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
ponad 150 tys i wymieniana tylko jedna końcówka i sprężyny z tyłu (przerdzewiały), ale juz przydałby się remont
~Szymon Krawczyk
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Zawieszenie wspaniałe - zwłaszcza na nasze drogi. Dobrze się trzyma na krętych drogach nawet przy 170 km/h. W mieście rewelacja.
~bieganscy@poczta.onet.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
żle trzyma się drogi na zakrętach i w czasie deszczu,wymieniłem opony na porządne-trochę pomogło
~Paweł R.
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
jest bardzo dobry, trzyma sie drogi jak przyklejone, jedynie jest mało odporne na podmuchy wiatru!

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Weekend 1.2 i 80KM 59kW
no nie jest to rajdówka, jest miękko i przy wiekszych predkościach trzeba trzymac kierownice mocniej
Fiat Palio II Weekend