Oceny Fiat Palio II Weekend

Najnowsze oceny Fiat Palio II Weekend

3,1
~Altero
Fiat Palio II
Auto jest przestronne, w środku słabo wykończone jednym słowem spartańskie wnętrze. Auto jest wygodne i komfortowe w długich trasach w porównaniu do takich samochodów jak audi czy vw to komfortem ten samochód bije te marki na głowę! Niestety nie ma co liczyć na przyspieszenie przy wyprzedzaniu. To auto widzi każdą górkę wcześniej od kierowcy ale czego tu oczekiwać od 60 koni mocy. Samochód na trasie przy spokojnej jeździe spali maks 8l/100km...
~Altero
~pfalenczyk
Fiat Palio II
Potrzebowaliśmy małego, taniego w eksploatacji kombi i Palio w pełni spełnia nasze wymagania. Po 5 latach i 100 tyś. km na prawdę jesteśmy z niego zadowoleni. Jeśli ktoś szuka prostego, pakownego i niezawodnego samochodu - Palio to dobry wybór. Nasz zostaje z nami do swojego końca jako auto miejskie.
~And1WT
Fiat Palio II
Za niewielkie pieniądze mamy dość przestronne i pakowne kombi. Ewentualne naprawy czy ogólnie koszt tego modelu jest w miarę tani. Duże naprawy zdarzają się sporadycznie, a inne wymagają niewielkiego wkładu finansowego.
Fiat Palio II
Jestem bardzo zadowolony z tego autka mimo, że jest to pojazd słuzbowy. Jeśli dokonujemy terminowych przglądów nic w nim właściwie sie nie psuje ja mam model 1,2 16v 80km z końca 2003 roku i jest w szoku że to tak bezusterkowe auto.
~SylWo 28 sylwo28(małpa)poczta.onet.pl
Fiat Palio II
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego auta i zamierzam nim długo pojeździć. Opinia o Fiacie jako producencie kiepskich aut - w moim przypadku - nie potwierdziła się. Fiat Palio 2 Weekend jest tani w eksploatacji, w miarę wygodny i nie psuje się. No i ten bagażnik...

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maciek69@gmail.com
Weekend 1.9 JTD 80KM 59kW
Fiat Palio II
Moim zdanie zasłuzona ocena dobra , Fiat poprawił nieco jakość -to widac do ideału co prawda jeszcze trochę ale jest dobrze. Auto bardzo przestronne ,przyjemnie sie jezdzi ,SIlnik jtd -moim zdaniem najbardziej odpowiedni do tego auta -180km/h ok 11s oraz 6L w mieście ... te wartości potrafią ucieszyć
~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Fiat Palio II
JAK KTO DBA TAK MA !!! NIE STAĆ MNIE NA DROGIE AUTO A FIAT JEST TANI I TANIE SA CZĘŚCI DO NIEGO ZA NAPRAWE / REGULACJE HAMULCÓW ZAPŁACIŁEM 30ZŁ TERAZ JEST OK BLACHA JEST W PEŁNI OCYNKOWANA NIE MA ŚLADÓW KOROZJI AUTO JEST STWORZONE DLA RODZINY 3-4OSOB ALE NIE JEST TO MERCEDES TRZEBA GO CZĘSTO KONTROLOWAĆ DLA BEZPIECZENŚTWA
~Przemek
Fiat Palio II
80 tys km benzyna, 45 tys LPG. Silnik najlepszym element samochodu. Dobrze znosi LPG - sekwencyjny wtrysk. Do 60 tys bez napraw, po 100 tys zaczynaja sie koszty - wydech, sprzeglo. Trwale zawieszenie. Nie zawsze sa zamienniki czesci (wersja po liftingu).
~monik28@op.pl
Fiat Palio II
Ogólnie jestem bardzo zadowolona jak na tak małą pojemność a samochód dość duży to daje sobie dość dobrze rade. Świetny bagażnik, wszystko się zmieści no i pali niewiele a reszta okaże sie w przyszłości na razie jest OK
Fiat Palio II Weekend