Lista ocen Fiat Palio II Weekend (124) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~palio
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
to auto do spokojnej jazdy ,żadnych szaleństw no może jeśli mamy dobre opony i jesteśmy na autostradzie ale miałem okazję jeździć nissanem primerą niby limuzyna a trzęsię jak na wozie drabiniastym,palio jest dużo wygodniejsze...
~remiczek1@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
jazda na wprost jest jak najbardziej poprawna gorzej z zakretami, przód lubi sobie pozwiedzac pobocze (podsterowność), na sportowa jazde nie ma co liczyc, przy zhamowywaniu z duzych predkosci lubi poplywac po drodze
~sylwo28
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Dobre tłumienie nierówności. Zawieszenie pracuje bardzo cicho. Widać, że Fiat wziął sobie do serca narzekania właścicieli Sieny/Palio na zawieszenie , w moim modelu - Palio2 nie ma absolutnie żadnych luzów.
~mikage
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
były wcześniej problemy ze zbieżnością, ściągał na prawo, ale przy 3 przeglądzie mechanik się zawziął (w ASO) i 3 godziny ustawiał, ale ustawił (wcześniej aso tłumaczyła, że to wina tarcz, opon, etc.)
~Daniel
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Auto prowadzi się wyśmienicie, wchodzenie w zakręty przy 110 km/h nie sprawia problemów. Dobrze sobie też radzi z wybojami na drodze. Sztywne zawieszenie uważam za duży atut tego Fiata.
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Cenię sobie wysokie zawieszenie tego Fiata. Dosyć sprawnie radzi sobie z wybojami. nie ma co narzekac. I jest niewrażliwy na koleiny - najwyżej lekko zakolysze i nic więcej.
~aa.cholewa@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
w przodzie co 20 tys km trzeba wymienić jakieś gumki ( niewiele to kosztuje jakieś 10 zł ) bo sie tłucze strasznie, w tyle oderwały sie odbojniki - to tez normalne
~relteg@poczta.onet.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
przednie zawieszenie stuka i wiem że czeka mnie wymiana podzespołów, amortyzatory też nie wyglądają najlepiej, ale to chyba wynika też pośrednio z mojej dość szybkiej jazdy :))
~Olo
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Jak dla mnie za bardzo wynosi w zakrętach, poza tym wydaje mi się że przód auta jest słabo dociążony bo przy ruszaniu barzo łatwo koła zaczynają buksować (szczególnie przy skręcie)

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~christopher68@o2.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Dobrze trzyma sie drogi. Od kupna nie wymieniałem amortyzatorów a mimo to przeglad ok. Drazek stabilizatora wymaga czesto wymiany gum bo stuka. Reszta ok.
Fiat Palio II Weekend