Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 73KM 54kW 2001-2004 (31) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~remiczek1@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
jako caloksztalt to nie moge narzekac, zawsze mnie dowozil na miejsce i z powrotem, a jak sie psul to juz pod domem, warto stosowac dobre oleje do silnika (ja leje Selenie 20k), usunolem katalizator i jakos lepiej zaczal jechac (jakby go kto w d.. kopnal), autko mam od nowosci tzn salonowiec, rzadko sie psuja drobiazgi ale jak juz sie sypie to konkretnie, czesci ciezko dostac na szrotach wiec zostaja nowki troche drogo ale jak kogos stac na...
~Daniel
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Auto jest bardzo dobrą propozycją dla małej rodzinki. Zdaje egzamin podczas przejazdu pod namiot z masą ładunku. Spala tyle co Lanos, a jest dużo przestronniejsze i ładniejsze. Sylwetka jest ciekawa dla oka, osiągi fantastyczne. Za tą cenę jest to najlepsza propozycja dla przeciętnego Kowalskiego. Oprócz drobnych awarii nie stało się nic co zniechęciłoby mnie do ponownego zakupu nowszego Palio II.
~Fabrico Italiano Alacortii in Torino
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Ogólnie tylko tankować i w droge.Wymiana tylnych spreżyn-koszt 160zł,wymiana gałki 35zł gałka,80zł ust. zbieżnosci.Komplet świec 50zł Champion,Tarcze przód 160zł.Ostatnio spaliło sie podswietlenie zegara.Takie sa narazie moje nieplanowane koszty.Wszystkie ceny podane za orginalne czesci,niektóre produkowane w Brazyli.Napraw dokonuje sam.
~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
JAK KTO DBA TAK MA !!! NIE STAĆ MNIE NA DROGIE AUTO A FIAT JEST TANI I TANIE SA CZĘŚCI DO NIEGO ZA NAPRAWE / REGULACJE HAMULCÓW ZAPŁACIŁEM 30ZŁ TERAZ JEST OK BLACHA JEST W PEŁNI OCYNKOWANA NIE MA ŚLADÓW KOROZJI AUTO JEST STWORZONE DLA RODZINY 3-4OSOB ALE NIE JEST TO MERCEDES TRZEBA GO CZĘSTO KONTROLOWAĆ DLA BEZPIECZENŚTWA
~tolo
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
SSUUPPEERR. Jak ktoś szuka taniego niezawodnego i niestarego auta. gorąco polecam. Swoją jedynkę skasowałem całkowicie. Wyszedłem bez szwanku. Teraz mamII fajna jazda minimalne spalanie ok 6l LPG na sekwencyjnym gazie - Smiech co za koszty. Serwis jak się znajdzie normalnego mechanika niedrogi.
~michał
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
przestronny samochod rodzinnny za mała kase. Bezawaryjny!!! tylko silnik 1,2 a kombi to porażka. Wyglad zewnetrzny tez nie zachwyca, srodek ładny ale to kwestia gustu. Temu tez nie daje doskonałej oceny a tylko dobra.
~christopher68@o2.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Autko jesli sie nim nie szaleje potrafi dac włascicielowi duzo przyjemnosci z jazdy i ograniczyc odwiedziny w warsztacie. Duzo miejsca i mozliwosci przewozenia i długich i obszernych ładunków.
~Krzyś
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Za te pieniądze, nic lepszego nie ma! Tłukę go po polach i lasach od 5 lat wymieniłem 2 razy przeguby. Nie mogę nauczyć go jeżdzenia po schodach, bo bym go do domu zabierał na noc.
~wooky@gazeta.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Samochód dla osób potrzebujących pojemne kombi, a przede wszystkich pojazdu taniego i oszczędnego. Ma swoje wady i zalety, ale generalnie nie ma co narzekać :)
~BELMONDO-Częstochowa
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Za tę pieniądze to dobry samochód-pojemny, dość wygodny, niedrogi w eksploatacji z dobrym silnikiem i niską awaryjnością.
Fiat Palio II Weekend