Lista ocen Fiat Panda II Hatchback 5d (617)

~forte
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Auto godne polecenia osobom oczekującym niezawodnosci na dosc wysokim poziomie, które jednocześnie potrafią przymknąć oko na pewne drobiazgi które potrafią dać znać o sobie w dosc nieoczekiwanych momentach, prostota konstrukcji pozwala na wykonanie wiekszosci bieżących napraw samemu.
~filip_n@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Ogolnie OK. Silnik zwawy, ale na trasy ciutke za slaby, moze maly chip-tuning i byloby ok. Bagaznik, wlasciwie do wlozenia torebki damskiej. Jazda w 4 osoby raczej odpada. Swietna widocznosc, ale relatywnie drogie przeglady w ASO
~TomaszS
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Nic się nie zepsuło. Jeżdzi jak marzenie Wygląda fajnie Polecam każdemu. Tradycyje wielkie szczere palce w góre w strone serwisu za cene 700 zł przeglądu. Tego nie da sie uniknąc nigdzie...
~Adamo Adamoooo@poczta.fm
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Nie będę się tu rozpisywał. Teraz planuję kupno pandy 100hp. Nie chcę innego auta chociaż nie raz miałem dośc stuków w zawieszeniu ale jest to najtansze i najwygodniejsze auto do miasta i na trasę również chociaż fakt..... Hummerem pewnie było by w trasie wygodniej......
3,8
~Maciej
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Ogolnie udany model fiata na polskie realia polecam ceny czesci zamiennych bardzo korzystne . serwisowac w aso ale negocjowac ceny . Prosta budowa auta daje mozliwosc uciecia kosztow i obslugi serwisowjej wiec mozna szukac innych stacji obslugi tanszych.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Auto z tym wyposażeniem, co posiadam jest bardzo dobre. Wspomaganie, komputer pokładowy, ABS i inne drobiazgi, które ułatwiają życie. Co prawda mógłby być mocniejszy motorek, ale nie można mieć wszystkiego.
2,3
~aro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
zaluje ze kupilem taki ´wynalazek´, jednak jak to mowia ´nie ma tego zlego´´´ od fiacikow teraz z daleka. autko bedzie sprzedane jak najszybciej i NIGDY WIECEJ FIATA. maluchy chyba przynosily wiecej frajdy wlascicielom niz te pseudo auta.
~Jacek
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Poprawny samochód miejsko wycieczkowy na 2 osoby i bagaż. Pali tyle co motorower z lat 70-tych więc super ekonomicznie wychodzi. Polecam wszystkim (ale tylko tym co nie mają gównozjadzkich ambicji kupienia merca w cenie malucha). I nie znoszę badziewiarzy, którzy wpisuja opinię z przebiegiem 38km - widac, że to prowokator !!! :)
3,8
~Mihaoo
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Bardzo solidne autko, przyjazne w codziennej umiarkowanej eksploatacji.
~lm
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
co bym dzis kupil?? tez pande multijet... no moze z klimatyzacja automatyczna, i tak nie ma wielkiej roznicy w spalaniu z wlaczona czy wylaczona klimatyzacja... jest to zdecydowanie najlepszy samochod w tej klasie. nie zamienie mojego Fiacika na nic innego. ekonomiczny jak trzeba, dynamiczny jak trzeba, na trasie potrafi sie rozpedzic bardzo ladnie, licznikowe 200km/h jedzie. czego chciec wiecej??
Fiat Panda II Hatchback 5d