Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

Piotr S, 19 lat temu
Silnik 1.2 MPI 69KM 51kW
Rok produkcji 2004
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
No cóż, jeździłem SC i było ok, póżniej Panda 1,1. Teraz 1,2 jest znakomicie. Ładne auto, dobrze wykonane, świetnie się jeździ. Oczywiście ten przebieg jest zbyt mały żeby coś więcej powiedzieć ale Panda 1,1 miała 10 tyś i zero problemów więc myślę że tu też będzie wszystko ok. Jeśli ktoś chce mieć małe auto i wygodne oraz oszczędne to polecam. Lepiej kupić Pandę z dobrym wyposażeniem i niską ceną niż gołą Agilę, Ignis - brzydkie!!!! Polo, Yaris - drogie!!!! i do tego to wszystko to golasy. Marka Fiat to naprawdę dobre auta tylko panuje taki stereotyp że to badziewie tak samo jak ten że niemieckie auta i japońskie są niezniszczalne. TO WSZYSTKO BZDURY a co dziwne , ten stereotyp jest tylko w Polsce. Polska to faktycznie ciemnogród
jestem bardzo zadowolony, wcześniej jeździłem 1,1. Jest bardzo duża różnica między tymi silnikami, bardzo cicho pracuje. Moc ok.
jw. Nie mam problemów . Przez pierwsze dni trochę opornie ale to normalne przy nowym aucie. Teraz jest fantastycznie
Myślę że za twardy trochę ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Dobrze trzyma się drogi
ok
Myślę ze lepiej być nie może w takim małum aucie
Ogrzewanie jest syper - szybko się nagrzewa. Nie ukrywam że jest mały problem jak siedzą cztery osoby w aucie i pada deszcz - parowanie szyb
Z przodu znakomicie, tył dobrze, moim zdaniem można dać - 5. trzeba pamiętać że to mały samochód
Tutaj fiat spisał się na medal. Nawet marki, które uważane są za lepsze (niesłusznie zresztą) nie mają szans. Mam porównanie bo jeździłem Yarisem , Polo, Agilą
Paliwo . Do 1 tyś w mieście palił 8l, teraz 7l, myślę że będzie jeszcze lepiej. Za miastem ok 5 - 5,5 do 100 km/h. Napewno będzie mniej za jakiś czas
Dlatego 5 bo za tą cenę nigdzie nie kupimy tak ładnego auta i z takim wyposażeniem. Pozdrawiam
Na razie nie ma problemów, mam nadzieję że tak zostanie
j.w.
Fiat Panda II Hatchback 5d