Lista ocen Fiat Panda II Van (42) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sroqraf
Van 1.1 54KM 40kW
W mojej ocenie skrzynia jest fenomenalna. Przełożenia dobrane świetnie, dostęp do lewarka i precyzja jego prowadzenia jest fenomenalna. Tutaj same pochwały.
~Rapido
Van 1.1 54KM 40kW
Po pierwsze doskonale umieszczona dźwignia, po drugie zadziwiająco sprawny i dokładny mechanizm - zdziwienie podwójne, bo to przecież fiat...
~hans
Van 1.1 54KM 40kW
Doskonałe ulokowanie lewarka; skrzynia dobrze pracuję, dość miękko, w miare krótkie skoki drążka, czasem zgrzytnie-ale ogólnie jestem b. zadowolony
~Kamil
Van 1.1 54KM 40kW
Po przebiegu 230000 trochę trzeszczy. Mam dwie takie same pandy, druga ma przejechane 500000 km i tam jest naprawdę lepiej.
~Adam
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Przez swoje położenie bardzo płynnie smienia się biegi nie maiłem żadnych problemów i osobiście bardzo odpowiada mi to rozwiązanie.
~marcin
Van 1.1 54KM 40kW
Super, czasami wsteczny ciężko wchodzi, ale wystarczy wtedy wcisnąć jeszcze raz pedał sprzęgła i już jest dobrze.
~Zbyszek
Van 1.1 54KM 40kW
po 150 tys wymiana cięgien lewarka dzwigni zmiany biegów..koszt 800 pln!!!!! Biegi wchodza u mnie dobrze.
~Pandamera
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Dobrze zestopniowana, krótki skok lewarka, bardzo precyzyjna, ergonomiczne umiejscowienie lewarka.
~octagon
Van 1.1 54KM 40kW
Skrzynia nieprecyzyjna - zacinająca się jedynka oraz wsteczny to normalne w tych autach.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~WW
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Skrzynia zupełnie nieudana. Już w nowym aucie haczy, zgrzyta itd - co dalej opiszę w rubryce niezawodność.
Fiat Panda II Van