Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (350)

~luki
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Mam wersję Energy 5dr. 1,4 8v z radiem fabrycznym, podłokietnikiem, klimą. Nic w takiej cenie z takim wyposażeniem nie ma także omijając fakt że to Fiat to warto kupić.
~dudi82
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
silnik dobry bo z Bielska Białej, ale buda do poprawek, z tego co wiem to był mały lifting jeśli chodzi o materiały.
4,1
~Mysz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Trochę za drogie, przy tak skromnym wyposażeniu, za to dużo ładniejsze. Niestety, traci na rozwiązaniach wnętrza - stare P-II było tu o wiele bardziej funkcjonalne.
3,5
~Adamtd74
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Moja żona jeździła wcześniej dwoma Pandami. Jedną przejechała 80 tys kilometrów drugą prawie 190 tysięcy. Auta były prawie bezawaryjne. Stwierdziliśmy, że w takim wypadku nie ma się co bać Punta. Chcieliśmy nowe z salonu, ale trafiło się używane z pewną historią od znajomego i ... może dobrze, że nie kupiliśmy nowego. Zasadniczo wydaje się, że jest to dość przyjemne auto - dość obszerne w środku jak na gabaryty zewnętrzne, stosunkowo wygodne,...
~PM
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wygodne małe auto, nieźle zrobione, niezawodne i ekonomiczne. Przytrafiły mu się tylko drobiazgi. Poza nimi jest bez zarzutu.
~Edward
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto godne polecenia - nie patrzcie na opinie o Fiatach! Spróbujcie sami! Nie ma się czego bać! W rodzinie mieliśmy już niemieckie, japońskie i francuskie i te \"najgorsze\" włoskie wcale nie odbiegają. Może trudno uwieżyc, ale to prawda!
~Piotr
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Silnik mały, ale na trzech pierwszych biegach w mieście jak szatan, mocna 4 za elastczność (Silnik)
3,5
~gacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
witam,od poczatku zero problemow,po ok.6 miesiacach w momencie rozruch silnika wyczuwalne drgania na fotelach ,a takze wzloty i upadki na wskazowce obrotomierza,serwis kazal odstawic auto do sprawdzenia (Silnik)
~michal126
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód więcej stoi niż jeździ. Ciągle jakieś usterki. Auto tylko dla mechaników i elektryków. Elektryka i mechanika na częściach o sztucznie pogorszonej jakości w celu jak najszybszego zużycia się auta. Miałem kilka starych aut 2 Nissany, Kie, Hundaya, golfa ale tyle napraw co przez ten rok to nigdy nie miałem. Psuje się częściej niż fiat 126p który był moim pierwszym autem i zdaje się że tam była lepsza jakość części.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d
6,7
8,6
3,3
~fiacik piotr-tryb
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
za cene 36tys chcialoby sie czegoś znacznie wiecej.... ale to tylko fiat. mam najbogatszą wersje ale w porownaniu do np VW golfa IV z 99r jak dla mnie golf znacznie lepszy
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d