Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (350)

2,9
~niezadowolony
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Im wiecej jezdze tym samochodem tym mniej go lubie. Zero mocy silnika, poza miejscem kierowcy ciasno no i ten hamulec... Niby samochod zatrzymuje sie w miejscu ale sposob w jaki ten hamulec dziala strasznie mnie irytuje. Po wcisnieciu delikatnie nic sie nie dzieje, jest centymetr luzu a milimetr dalej juz abs dziala na 100% i wszyscy leca twarza na szybe. Pozatym wszystko robi sie obrzydliwie lekko (wspomaganie/skrzynia...
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
dooooobrze bo zawsze może być doskonale, może przy nstp modelu
~Sebastian
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Za te pieniądze - bardzo fajne autko. W środku schludnie i przyjemnie. Nic się nie tłucze, nie puka, wszystko ergonomicznie poukładane.
~Aver
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Autko na prawdę ładne stylistycznie, dla 4-osobowej rodziny w zupełności wystrarczy. Niestety oferowane silniki są za słabe a spalanie do najniższych nie należy. Jeśli już to polecam jednoski ponad 90KM które to dopiero przyzwoicie radzą sobie z "Kropką".
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Użytkuję ten samochód od 9 lat. Jak dbasz, tak masz. Fiaty są proste w użytkowaniu i tanie w eksploatacji.
4,1
~Punciak
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Pomimo przeciwnych wiatrów jestem zadowolony. Auto w sam raz do poruszania się na średnich dystansach. Po usunięciu usterek bezawaryjne.
3,3
~szymjan@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto z ciekawym wyglądem ale z niedopracowanym wykończeniem, zbyt szybko ulegają awarii podzespoły, które powinny pracować bezawaryjnie.
~Grande Mario
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie ma co wybrzydzać. Szukając nowego samochody trochę zjeżdziłem salonów i trochę "poprzymierzałem" się do paru modeli. No cóz fiat wg mnie w wersji Dynamic na 2007 r. z pakietem Dynamic Comfort naprawdę jest "miły" w środku np w stosunku do plastików nowego Focusa. I ogólnie w moim przypadku ten samochód spełnia swoje zadanie i jestem zadowolony gdyby nie te drobiazgi.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jestem zakochany w tym samochodzie więc tu pozwolę sobie na totalny brak obiektywizmu :))) Jakbym miał kupić jeszcze raz to tylko Wielką Kropę, bez zastanowienia :)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Komisarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
silnik dynamiczny, dobre przyśpieszenie, brak nerwowych sytuacji przy manewrze wyprzedzania. (Silnik)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d