Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (350)

~Luxtor
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto nigdy się nie popsuło w trakcie wielu długich podróży powyżej 300 km.Znakomite na długie trasy,nie odczuwa się zmęczenia.Pięta achillesowa to przełącznik zespolony w kierownicy- dwa razy wymieniony a raz naprawiany na gwarancji.
~kudłaty_23
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Mimo kilku drobnych uwag, oceniam ten samochód bardzo dobrze, bo spełnia wszystkie podstawowe wymogi swojej klasy a i dorzuca co nie co od siebie
~PiciuR
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Piękne auto. Myślę, że włoski styl znowu wraca do szczytu formy. Fiat zawsze umiał robić małe samochody. Tutaj i w tej cenie jest królem. Myślę że GP MK I to auto które długo się nie zestarzeje!
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
rewelacyjne auto. naprawdę byłem pod wrażeniem tego fiata. jężeli ktoś ma zamiar takie auto zakupić to naprawdę mogę je z czystym polecić. nie powinniście być nim zawiedzeni, przynajmniej z tym silnikiem.
3,8
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód mimo wszystko warty polecenia do przemieszczania się na małych dystansach. Ładnie zaprojektowany, pozwala się podobać, dość dobrze wyposażony. Nieakceptowalne dla mnie jest spalanie i ww. drobiazgi, kupując nowe auto nie spodziewam się takich niedoróbek ze strony producenta. Pochwalić muszę system audio, gra fajnie, plastiki na drzwiach spasowane są dość dokładnie a sam plastik nie jest złej jakości.
3,7
~Lucek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Ogólnie fajna bryczka jak każdy Fiat. To ma być pojazd do przemieszczania się a za te pieniądze warto. Ładne wnętrze i bije na łeb nie jeden markowy
3,2
~Artur
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Auto bardzo ładne z zewnątrz, niestety dość awaryjne i nie dopracowane, raczej nie polecam. Tandetne słabo spasowane plastiki w środku. Dużo irytujących drobnych usterek. Bardzo słaba widoczność. Na plus: udana jednostka napędowa.
4,1
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Zjeżdziłem kupę salonów. Oglądałem, jeżdziłem, przeliczałem, mnożyłem i dzieliłem. Chciałem zmienić Punto na coś innego ale znowu wybrałem Fiata, przede wszystkim ze względu na koszty. Doskonały silnik, coraz lepsze wykonanie. Punto III nigdy mnie nie zawiodło więc mam nadzieje ze z Grande będzie podobnie! Bardzo wygodny samochód! Polecam
~Radek. Punto 3dr- nie ma na liście z tym silnikiem
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Auto kupione z przypadku, jako pierwsze cztery koła po zdanu prawojazdy. Kupiłem ze względu na silnik i wygląd (3-drzwiowy, wersja sport)
~KusiK
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto, doskonale się sprawdza w każdej sytuacji, z pełną świadomości można je polecić. Sam wybrał bym te auto ponownie
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d