Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (350)

~MirAS
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Dzięki Punto Grande znów nabrałem zaufania do FIATA.
2,9
~Maciek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Samochód źle złożony, materiały złej jakości, lakier słaby, nic poza wyglądem no może silnik jeszcze ujdzie ale osprzęt porażka
~Toro
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Za tą cenę autko super w swojej klasie.Lepsze od corsy lub clio.Naprawdę zwróćcie uwage na to.I nie porównujcie tego auta z dużo droższymi.
3,2
~zawiedziony
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Kupiłem Punto Grande w 2007 roku nowe z salonu. Na początku wydawało mi się, że samochód jest naprawdę dobry, sporo miejsca w kabinie dla kierowcy i pasażerów, klimatyzacja (manualna, ale i tak dobrze) i ogólnie ładna stylistyka nadwozia. Jednak po pewnym czasie użytkowania przyszedł czas na \"odwiedziny\" w ASO. Po kolei: 1. wymiana schowka, bo się ciężko zamyka - nic to nie pomogło, beznadziejny mechanizm zamka i zawsze tak będzie... 2....
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto przyjemne wizualnie, ładnie wykończone chociaż plastiki są dość twarde. Silnik charakteryzuje się cichą pracą.
~Łodzian
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Rewelacja pod względem stylistyki nadwozia - trochę pkt gubi przy wnętrzu, ale nic nie jest idealne. Poleciłbym każdemu te autko pomimo licznych \"elek\". niby FIAT a jednaj coś więcej!
3,4
~Janusz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na dzień dzisiejszy żle i następne autko nie będzie już od FIATA mimo zadowolenia i sentymentu do Mirafiori i PuntoI. Kiepski lakier- czyli jak z jajem,skrzypienie plastików ,zawieszenie stuki, puki, łomot. Zachlanny na etylinę nie odwzajemniając za to niczym szczególnym.
~tomecki994
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto kupione używane, więc trzeba przez taki pryzmat na nie spoglądać. Nie jest ideałem, ale nie można narzekać, spełnia swoją role.
3,5
~woka
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
duża elastyczność,77 KM, 3100-3200 obrotów przy 100, mógby trochę mniej palić (Silnik)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dobromir