Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (167) - Ergonomia

Na liście zabraknie 183 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Bardzo dobrze wszystko rozplanowane, łatwo dostępne i czytelne funkcje. trochę źle umieszczony klimatronik. wlączającf biegi można właćzyć ogrzewanie. ale ogólnie bardzo dobrze.
~dzióbel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wykończenia nie najgorsze jakna swoją klasę auta oraz taką cenę. Schowki wołają o pomstę do nieba, za to główny schowek dość duży i wystarczający (jak dla mnie).
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Wszystko pod ręką. Przełączniki usytuowane w dobrych miejscach i włączanie ich jest intuicyjne. Na szczęście nie jest ich dużo i wszystkie działają.
~Hubert
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Kierownica ładnie wyprofilowana,leży w dłoniach,obsługa przyrządów intuicyjna.Brakuje mi otwierania klapy bagażnika z przycisku - poprawiono w punto evo.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wszystko na swoim miejscu, posiadam wersje Blue&Me z wbudowanym sterowaniem radiem i bluetoothem w kierownicy co ułatwia sterowanie i to bardzo.
~witraz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
jak dla mnie wszystko OK. Po miesiącu można się do wszystkiego przyzwyczaić. Osobiście nie odpowiada mi obrotowy włącznik wycieraczek jak w Corlli.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Jak na mój gust jest OK, nie mam się do czego przyczepić, wszystko mam w zasięgu ręki. Dobrze się siedzi, jest regulacja fotela w kilku płaszczyznach.
~niezadowolony
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Tu moze byc, niczego nie trzeba szukac ani po nic siegac chociaz do dziur na puszki, ktore sa 2, mozna zmiescic tylko jednen napoj, drugi juz nie wejdzie.
~grzes74
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Blue&Me - super urządzenie znakomicie współpracuje z telefonem. Sterowanie radiem z kierownicy - super.
~Marek
Hatchback 5d 1.9 Multijet 130KM 96kW
wszystko jest super poza jedną rzeczą: po kilku godzinach jazdy drętwieje prawa noga z powodu wyprofilowania fotela (coś na kształt foteli kubełkowych)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d