Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW 2007-2010 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Dałem ocenę doskonale, ponieważ jest doskonale jak na pojazd klasy B. Wiadomo, że mercedes S-klasa ma więcej miejsca, ale w moim punto siedzą z tyłu trzy osoby i mówią, że mają luźno. Ja jako kierowca mogę odsunąć swój fotel tak że az mogę wyprostować nogi.
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Samochód 4 osobowy. Jazda w 5 osób to niezłe gniecenie, ale o dziwo 2 facetów 190cm oraz jedna kobieta 170cm zmieściła się z tyłu. W 4 osoby podróżuje się tym samochodem bardzo wygodnie.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Z tyłu wystarczająco miejsca by w miarę wygodnie podróżować. z przodu po rozsunięciu i obniżeniu foteli dużo miejsca, osoba o wzroście 190 może bez problemów komfortowo podrózować.
~speedy13
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
sporo miejsca zarówno z przodu i z tyłu (mam auto 5 drzwiowe) jednocześnie fotele wygodne :) z funkcją ustawienia siedzenia na odcinek lędźwiowy :)
~Radek. Punto 3dr- nie ma na liście z tym silnikiem
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Jak na gabaryty auta jest super. Nawet w pięć osób da radę pojechać z Poznania nad morze bez kłótni i jęczenia.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d