Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
To mi się podoba auto trzyma się drogi jak przyklejone,na dziurach niestety jest twardo,no ale w tej klasie nie można wymagać cudów.
~Andrzej z Żor
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na drodze sprawuje się chyba lepiej niż moje usportowine seicento.(miałem zrobione sportowe zawieszenie). Tutaj mamy kompromis.
~sławek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W zakrętasach ładnie trzyma się drogi. Przy szybkiej jeździe mało stabilny. Mocno średnio komfortowy. Niezłe hamulce.
~misiu_k@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo dobra przyczepność!!! Zawieszenie dość sztywne. Bardzo dobrze trzyma się drogi, ale czuć każdą większą dziurę.
~luki
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Super jak na to autko, płynnie i jak po szynach, mały promień zawracania. Zawieszenie jednak słychać jak pracuje na nie równościach.
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na autostradzie czuć dobrze podmuchy wiatru, na zakrętach trzeba ostrożnie bo czuć jak tył ucieka
~Comendanto
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Prowadzi się go bardzo dobrze. Zmieniłem opony na niższy profil, oryginalnie były opony do traktora.
~PM
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Świetnie się go prowadzi. Bardzo dobre wspomaganie. Zawieszenie tłumi wszelkie nierówności i jest trwałe.
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak na ta klase jest OK i nie ma co oczekiwac poziomu klasy Premium. Slychac zawieszenie na nierownosciach
~Jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na razie nic nie tłucze ( po jeździe na naszych cholernych drogach ) , dobrze wybiera nierówności .
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d