Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W sam raz, jak długo wytrzyma przy naszych drogach, to ci ze stajni bmw też nie wiedzą. Zawieszenie odpowiednio twarde stabilnie trzyma samochód w zakrętach. Troszkę myszkuje w koleinach na jezdni. Hamulce mocne, ABS skutecznie działa.
~M
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Polskie drogi dobiły końcowki drążka kierowniczego, oraz łączniki stabilizatora, chyba nic niezwykłego, a wymiana nie była kosztowna, wystarczy posuzkac oryginalnych części i zrobic u mechanika zamiast w ASO...
~Luki_DG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W porównaniu do poprzednika jest bardzo dobrze, pozwala przejeżdżać zakręty z większą szybkością, lepiej trzyma się drogi. Kierowca czuje co dzieje się z samochodem, co w poprzednim modelu nie do końca było oczywiste.
~Zaften
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zawieszenie wali, stuka i trzeszczy. Moje auto MY2008 miało już naprawiane przednie i tylne zawieszenie. Zużyto 1 kg smaru przegubowego, trochę silikonu w spreyu i tasmę izolujacą czarną. Nie kupujcie tego auta bez jazdy próbnej !!
~eldik@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto doskonale "trzyma się" drogi, ma sztywne zawieszenie, czyli idealne na nasze drogi. Jeżdżę także nową toyotą Corollą i nie wydaje mi się, aby fiat wypadał jakoś szczególnie gorzej przy swoich oczywiście mniejszych wymiarach.
~KusiK
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów Grande, auto ma doskonały układ jezdny, dobrze się trzyma na wirażach przy dużych i małych prędkościach. Promień skrętu także zasługuje na dobrą 5.
~Domanek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
zawieszenie coś puka, stuka i czasami piszczy? - chyba bida.Klamki tylnych drzwi zacinają, drzwi przednie od kierowcy - kiepska szczelność puszczają powietrze od przodu.Spryskiwacze tandeta.
~mike
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zawieszenie od 4000 km tłucze się niemiłosiernie. 6 napraw w ASO i dalej to samo (wymieniono odboje, łożyska McPhersona, łączniki stabilizatora). Złożyłem pismo o zwrot pieniędzy u dilera i czekam.
~futerkowiec@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przy 17.000 coś zastukało z przodu na dużych nierównościach. W serwisie wymienili drążek stabilizatora i przeprosili za kłopoty. Auto ma gwarancję na 2 lata i z tego powodu się cieszę.
~BEZSTRONNA OPINIA
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Układ jedzny jest ok poza słyszalnymi lekkimi stukami tylnego mostu podaczas przejezdrzania poprzecznych garbów lub nierownosci ale nie jest to wada słychac to równiez w innych markach -z wyższej półki
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d