Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (400)

~Xoxo
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Autko rewelacyjne, zwinne i idealne do miasta. Tanie koszty utrzymania i bardzo niskie spalanie. Bezpieczne rodzinne auto, duże jak na swoją klasę.
4,1
~przemonator
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Fiacik najgorzej radzi sobie w mieście i to właśnie tam zużywa najwięcej paliwa, potrafi wziąć nawet 10 l/100 km. W trasie to inna bajka, przy regularnej prędkości auto pobiera ok 4,5 l/100 km. Auto strasznie wygodne i dzięki niskim kosztom eksploatacji możemy cieszyć się dobrym autem przez lata. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,9
~nigdy wiecej fiata
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Może bym był skłonny dać dość pozytywną ocene za calokształt ale silnik 1,2 65KM zabija to auto.
~Pshemo
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Jestem w szoku, że Fiat poszedł tak do przodu z jakością swoich aut
~dave29
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Rewelacja. Trzyma się drogi jak przyklejony. Ale SPORT ma inne zawieszenie niż zwykły. (Układ jezdny)
~Gshegosh
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo dobra kultura pracy. W miarę niezła dynamika (Silnik)
~ARTI
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
dziś odebrałem auto i.. jutro jadę do serwisu - nie działa mechanizm odbijania manetki kierunkowskazu przy skręcie w lewo. PO PROSTU FIAT TO FIAT. ale i tak za funkcjonalność, wygląd i promocyjną cenę jestem wstanie wiele ścierpieć. Poprostu lubię tę piękne i nieobliczalne włoskie samochody ;) (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,5
~Mario
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Jestem zadowolony z tego samochodu ,jest ekonomiczny ,nadaje sie do miasta dla 3 osobowej rodzinki.
4,1
~Rap
Van 1.4 8v 77KM 57kW
Przejechane 10100,bez problemów.Moje auto jest dobrze wykonane w środku jak i na zewnątrz.Idealnie sprawuje się w długich trasach.Na co dzień jednak w ruchu miejskim ,w stresie i jest niezawodne.Jedyną wadą jest brak kilku dodatkowych koników które przydałyby się an miasto.

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bartibart@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
sprowadzono mi do salonu model ENERGY i miał być DYNAMIC i w tym popełniłem bład ze go kupiłem brakuje tych drobiazgów a cena nie była o wiele niższa