Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (400)

~Stary użytkownik Fiatów
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
całe życie jeżdże fiatami i zawsze od nowości myśle że to jeden z lepszych, gdyby nie to co pisałem wcześniej
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód wygodny do jazdy na krótkich jak i bardzo długich trasach. Niezawodny. Doskonale współpracuje z instalacją gazową spalając 15-30% więcej gazu w porównaniu do benzyny. Atrakcyjny wygląd, doskonale sterowny i przyczepny. Może nie dynamiczny jak F1, ale radzi sobie z wyprzedzaniem i dynamicznym ruszaniem ze świateł.
~Draco1
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo fajne autko, dla mnie i dla żony w zupełności wystarczające. Dużo miejsca w środku, dosyć dobre wykonanie. Cicho w środku. Jak na razie nic nie puka nic nie stuka, nie trzeszczy.
~Saueer
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
świetny - za 44 tyś jest dobrze wyposażony i ładny stylistycznie. Mam to co chciałem.
3,8
~bobo1981@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
mam wersje dynamik (wszystko oprócz klimy) kupiłem od pierwszego własciciela za dobra cene + zimówki
~Gqwerty
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Świetny samochód. Duże przestronne wnętrze. Dobrze się prowadzi. jedyny mankament - to mała ilość schowków.
~piasek71
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
Auto jak dla mnie idealne. Jedynie co mi przeszkadza i jako stary kierowca nigdy chyba się nie przyzwyczaję to system Start&Stop - zupełnie niepotrzebny dla mnie.
~kedzior85
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Jest nawet lepiej niż się spodziewałem. Ci co narzekają na fiaty niech się najpierw nimi przejadą...
3,2
~KONRAD CH.
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Ogrzewanie słabe zimą długo sie nagrzewa ... wentylacja tylko jest jesli chodzi nawiew elektryczny !!! klima latem nie daje rady.! (Wentylacja i ogrzewanie)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~polecam
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
dla tych którzy nie umieją jeździć do tyłu na lusterkach będzie problem (Widoczność)