Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (222) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ster_nick
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jeżdziłem wcześniej dislem i teraz wydaje mi się że wszędzie jest cicho.Kupiłem też ciche opony.Tak jest do 115 km\\h. Przy 140km\\h słychać wszystko- silnik,koła, radio,szum powietrzai całą modlącą się rodzinkę.
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak na tej klasy samochód uważam, że wnętrze jest bardzo dobrze wyciszone. Ewentualne drobne hałasy można zażegnać chałupniczymi metodami, np. kawałek szmatki do zawiasu tylnej półki bagażnika.
~Marek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Mam porządne opony Hankook a i tak wszystkie szumy niosą się do kabiny. Silnik robi się hałasliwy powyżej 70 km/h. Niezłe radio pomaga, choć już zaczał mi pierdzieć głośnik w drzwiach kierowcy...
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
wszystko zależy od opon, dobre opony średniej klasy = cisza. Polecam patrzeć na współczynniki oporów i emisji hałasu (swoją drogą, na zimę polecam Krisalp Kleber w wersji XL, świetne opony).
~Tomek z Bytomia
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
ponad przecietne jak na tą klase samochodu i te słabej jakości materiały użyte w środku. Oczywiście tak do max 110 km/h. Potem tylko głośniej radio trzeba zrobić. ale to w końcu auto miejskie więc jest cicho.
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jest cicho do 120 km/h , póżniej obroty silnika i opływ powietrza robią swoje. Duże znaczenie mają też opony których używasz -nie oszczędzaj na nich, bo to jest Twój komfort i bezpieczeństwo.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Dam 3 gwiazdki. W mieście OK, nie ma do czego się przyczepić. Do 70-80 km jest też dobrze. Na Autostradzie powyżej 120 km/h jest już głośno i drażniąco. Do 120km/h (4.000 obr) jest znośnie.
~zaki
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Myślę że nie ma co spodziewać się cudów, to nie Maybach ;-) Jest raczej cicho, silnik słychać przy wyższych obrotach - wiadomo. Ale na tą klasę samochodu - jest dobrze. No i benzyna, to nie diesel ;-)
~Jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Do prędkości 100 km/h jest moim zdaniem bardzo dobrze , na początku narzekałem na hałasujące opony , ale wszystko zależy od nawierzchni drogi/asfaltu . Przy jeździe miejskiej - bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto
6,2
7,6
8,6
~SO
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie jest to samochod klasy S, ale jest cicho. Widzialem porownania do m.in. ibizy i yarisai punto wypada najlepiej. Nie ma co wspominac o autach z 3 cylindrowymi silnikami od kosiarek.