Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (222) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martroj@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
sam silnik, to zależy jak jedziemy rekreacyjnie to nie mam zastrzeżeń, jak podkręcimy obroty to robi się głośno, no i wiadomo duzo zależy od opon, miałem na początku takie /fabryczne/ co wyły strasznie.
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
przy 180km/h nawet pęd powietrza nie przeszkadza w rozmowie. Mam wycięty środkowy tłumik i też za bardzo nie słychać jak pracuje. Punto w tej kwestii daje rade.
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Komora silnika jest dobrze wygłuszona, dopóki nie kręcimy go ponad 3000obr/min w kabinie jest cicho, jedynie wiatr szumi przy większych prędkościach dosyć odczuwalnie.
~dwa krzesełka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
do 120 ok powyżej głośniej ale przy 160 też się da jechać. na skrzyżowaniu jak czekam na światło zastanawiam się czy pracuję silnik .patrzę na kontrolki czy są zgaszone .
~KONRAD CH.
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
bardzo glosny rezonans silnika w kascie samochodu chociaż sam silnik cichy jest! przy obrotach od 3000 na 5 biegu 100 km/h taki halas jakby F-16 startowało porażka !!!
~Bogdan
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Po uruchomieniu silnik pracuje głośno, ale to szybko mija. Potem owszem silnik w kabinie słychać, ale nie jest to męczące, tak natężenie jak i sam charakter pracy silnika.
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na auto tej klasy to jest bardzo dobrze. Na autostradzie przy 150km/h jedzie się jeszcze całkiem komfortowo. Jak wspomniałem, czasem odezwie się zawieszenie na większych wybojach.
~Maciej
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód niesamowicie głośny. Hałasuje silnik, zawieszenie, w środku wszystko trzeszczy stuka i jęczy. Serwis poradził mi, żebym podczas jazy słuchał głosno radia.
~Olek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
przy spokojnej jeżdzie bardzo cicho, na postoju nie słychac włączonego silnika, trzeba sie wsłuchać.Jedynie dobiegają odgłosy toczenia się kół na dziurawej drodze.

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
130 km/h i 2600 obrotów (wg GPS). Wewnątrz jest po prostu cicho. Czasem tylko na większych dziurach lub poprzecznych nierównościach zawias potrafi o sobie przypomnieć.