Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (222) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karolek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Posiadam w samochodzie zestaw Blue&Me, z którego jako Handlowiec korzystam baaaardzo często i sprawuje się jak dla mnie bardzo dobrze bo wyciszony samochód jest moim zdaniem doskonale. Nie można tego porównać choćby do audi gdzie jest jeszcze lepiej, ale fiat to nie ta klasa.
~fraxiu
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jest bardzo dobrze do prędkości 110km/h. Przy 130km/h już słychać silniczek kręcący się z prędkością około 4000obr/min, szum opon i wiatru. Zazwyczaj jeżdżę z włączonym wiatraczkiem na 1 stopień i zasuniętymi szybami - jest na prawdę cicho.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Jest to pojazd usportowiony, więc musi być dość głośny. Przyjemne dźwięki dają i silnik i wydech, ale przy wysokich obrotach... Przy prędkości 50km/h i niskich obrotach silnika rzędu 2 tys jest cichutko i słychać tylko szumy powietrza.
~Luk
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Całkiem cicho. Oczywiście zawsze może być lepiej, ale jak na diesla, to bardzo przyzwoicie. W pracy jeźdżę Roomsterem 1.4 TDI - masakra, pracuje jak traktor, albo i gorzej. Punto 1.3 Multijet to przy nim super ciche autko. I osiągi lepsze!
~582-32-41 GG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wyciszenie jak dla mnie bardzo dobre. juz nie raz przekrecalem 2 raz kluczyk bo nie slyszalem silnika. oczywiscie jak przekroczymy 100km.h i wiecej slycha szum ale to chyba tylko maybachy sa idealnie ciche chodz nasi znawcy tutaj iw nich znalezli by wady
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Nie jest źle. Szum powietrza ładnie wyciszony. Przy wysokich obrotach mocno słychać silnik, ale to kwestia samego silnika. W moim 1.4 przy 150 km/h słychać było tylko delikatny szum powietrza. Także tutaj na plus.
~Mateusz Wieczorek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na światłach samochodu nie słychać w ogóle, w trasie tak naprawdę też jest stosunkowo cicho - bardziej na głośność wpływa opływ powietrza. Uważam też, że jest ciszej niż w Kia Venga 125KM, którym jeździ mój ojciec.
~Kris
Hatchback 5d 1.9 Multijet 130KM 96kW
no i tutaj mogło być lepiej, chociaż trzeba być uczciwym. Wiadomo diesel to diesel, musi być głośniej, ale można było lepiej wyciszyć, w szczególności przydałoby się, gdy na początku silnik jest zimny i trochę klekocze:)
~Bart
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak już pisałem, silnik nie jest natarczywy, jedynie w trasie daje się słyszeć, ale nawet mimo to da się to przeżyć. W moim egzemplarzu irytuje jednak dźwięk szumów powietrza, dobiegający z prawej strony nadwozia.
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jeździłem renomowanymi autami klasy Bi C, uważam (co potwierdzają też testy), że to jedno z lepiej wyciszonych aut (grube maty w bagażniku i komorze silnika oraz na pokrywie silnika), ale dotyczy to chyba tylko wersji emotion.