Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (189) - Ergonomia

Na liście zabraknie 409 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ToMi
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Raczej bez zarzutu. Kto wymyslil wlacznik swiatel awaryjnych na bloku kierownicy ???? Trzeba przeplozyc reke przez kierownice zeby np. komus podziekowac. Chore... Ciezko otwierajaca sie maska silnika.
~maniek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
półka przed pasażerem jest świetna, jak chcesz mieć coś na wierzchu to kładziesz i już. Nie trzeba gdzieś chować do ciasnych schowków. Zbyt nisko umieszczona kieszeń na radio.
~sony11
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak dla mnie dziwnie się siedzi kierownica jest za blisko deski a pedały zbyt blisko siedzenia a przez to nie mogę znalaść sobie wygodnej pozycji za kierownicą, pozatym ok
~Kacper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
musze pochwalic za wykonczenie wewnatrz, gdyz nic nie skrzypi i nie slychac zadnych trzaskow plastikow, a musze powiedziec ze w kilku vw jak jezdzilem to mi to strasznie przeszkadzalo
~kamil00@onet.eu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
wszystko na swoim miejscu, oprocz włacznika swiateł awaryjnych za kierownica, aby je właczyc zeby np. komus podziekowac trzeba przekładac reke przez kierownice.
~bossman
Hatchback 1.1 55KM 40kW
wygodne fotele w punto, ale teraz zaczęły się pruć -trzeba będzie kupić pokrowce. Skrytek za mało i są płytkie-ale to samochód z XX wieku więc do toyoty yaris bardzo daleko....
~mat20
Hatchback 1.1 55KM 40kW
do wyglądu nie można się przyczepić (może się podobać) jednak jakość plastików które przy skrajnych temperaturach niemiłosiernie skrzypią pozostawia wiele do zrobienia
~oktan99
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wszystko ok prócz tego że radio za nisko a schowek otwietra się na kolana pasażera. Ale za to światła gasną po wyjęciu kluczyka - wygoda zimą bo się nie zapomina o światłach.
~MegaW
Hatchback 1.1 55KM 40kW
W mojej wersji nie było za dużo regulacji fotela .Jeżeli chodzi o liczniki to czytelne , mnie irytował brak obrotomierza a nawet wskaźnika temperatury.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sung89
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Właściwie nie narzekałem... ale po podróży Hondą prelude, czy Mitsubishi Eclipse... Nie lubię wysokiej pozycji za kierownicą, ale może komuś przypaść do gustu.
Fiat Punto I Hatchback