Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (189) - Ergonomia

Na liście zabraknie 409 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nikname
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Bardzo dobra ergonomia jak na auta tej klasy z tamtego okresu czasu. Duży schowek, nie najmniejszy bagażnik, miejsce dla kierowcy i pasażerów.
~mam punciaka
Hatchback 1.1 55KM 40kW
jak dla mnie brak uchwytu na napoje i nie ma za bardzo gdzie położyć torebki (żeby nie ukradli z przedniego siedzenia). Do reszty nie mam zastrzeżeń
~sdan
Hatchback 1.1 55KM 40kW
niby wszystko ok, ale doprowadza mnie do szału włącznik świateł awaryjnych na kierownicy przed zegarami. strasznie utrudnia jazdę gdy trzeba dużo dziękować :P
~Piotrek M
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nie było niczego co by mnie szczególnie drażniło. Natomiast obsługa świateł (szczególnie gdy trzeba na nich jeździć non stop) jak dla mnie jest na medal.
~STax
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Denerwuje miejsce umieszczenia radia, które sprawia problem, ponieważ zmusza do odrywania wzroku od drogi, ale poza tym wszystko jest tam gdzie powinno.
~skuczok
Hatchback 1.1 55KM 40kW
korzystanie z radia zabudowanego w konsoli, przy np. zmianie stacji bez użycia pilota lub korzystanie z popielniczki w czasie jazdy to ryzykowna operacja.
~misio
Hatchback 1.1 55KM 40kW
trudno znależć w tym segmencie lepszy.Jechałem nad morze z rodziną 12 godz. w środku lata i nie odczułem większego zmęczenia bardzo wygodne fotele
~pangod@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
radio nie może być już w gorszym miejscu ,w tej wersji (sx)brak miejsca na przyzwoite głośniki z przodu samochodu z tyłu też chyba,że w pułce
~Tomek, shados@post.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
niemalze wszystko na swoim miejscu, poza wlacznikiem swiatel awaryjnych - dziekujac komus mozna polamac sobie reke:) ale poza tym wszystko ok
~Marek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wyposażenie minimalne ale przełączniki są na swoich miejscach obsługa intuicyjna nie mam się do czego przyczepić
Fiat Punto I Hatchback