Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (267) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 331 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Auto nigdy nie zepsuło się w poważny sposób; zawsze, nawet zimą, zapala bez problemów. Każdą drobną usterkę lojalnie sygnalizuje na długo przed koniecznością wymiany części.
~doświadczony użytkownik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
nie mialem jeszcze powaznych ale poprzedni wlasciciel mial chyba panewki robione przy 40 tys przebiegu, ale juz cos mi sie dzieje bo rozrusznik nie chce krecic czasem
~sdan
Hatchback 1.1 55KM 40kW
dwa razy tylko nie dojechałem do mechanika samodzielnie 1. jak linka skrzyni biegów pękła ( koszt ok 500zł) 2. jak doszło do zaśniedzenia jakichś styków i nie chciał w ogóle ruszyć
~kowalski@op.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
zostało wymienione:alternator 2razy, uszczelka pod głowicą 6razy,chłodnica komplet, sonda lambda, pompa paliwa, ale nalepsze to tylnie zawieszenie tam psuje się wszystko dramat
~Piotrek M
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Alternator 140kkm, pompa wody 115kkm, pompa hamulcowa 160kkm, amortyzatory 120kkm, tylne tuleje wahaczy 90,100,123,150kkm, wentylator chłodnicy 73,123kkm, sprzęgło 120kkm.
~STax
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Parę napraw zawieszenia i raz spalony wentylator chłodnicy (ale spalił się przy dojeździe na giełdę samochodową - bezdenne źródło części - jak tu nie kochać tego samochodu...)
~Jerzy23
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Do tej pory nie miałem choć oczywiście obudowa alternatora też mi pękła po 120tys. ale auto jechało tylko kontrolka ładowania się paliła więc wiedziałem że coś jest nie tak.
~mrart@tlen.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
raz tylko walnal termostat, kosztowal 20 zl a naprawa 400zl( uszczelka pod głowica i 1 zawor + plyn chodzacy i olej) no i jeszcze laweta:(. Ostatnio walnęła tez jedna cewka 67zl :(
~konrad
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na polskie drogi moze byc.126000km-wymiana tyniego zawieszenia,przedni wahacz,prawdopodobnie sprzeglo[juz nie dlugo]i te wk...pocenie sie olejem.dolewki to ok.1l/15000km

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~igrafix@polbox.com
Hatchback 1.1 55KM 40kW
przypominam - przebieg 62 tys km, wymieniono: 3 x przednia szyba, 2 x alternator, tylne wachacze, przód amortyzatory - ciekawe co jeszcze będzie trzeba wymienić
Fiat Punto I Hatchback