Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 1344 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Każde Punto drugiej generacji wychodziło w ocynku. Choć z biegiem czasu widać że na Polskie zimy to za mało. Z miejsc w których rdza wyszła to dolne mocowania błotników oraz krawędzie progów do konserwacji i kilka małych punktów w podłodze, gdy zareagujemy szybko, pozbywamy się problemu na długi czas. Ale nie oszukujmy się, rdza będzie wychodzić bo te auta mają już po ponad 20 lat.
~Ryniu
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Rdza się pojawia i przed ewentualnym kupnem warto zwrócić uwagę na progi i podłogę. Jeżeli już znajdziesz zadbany egzemplarz to warto zabezpieczyć całe podwozie(koszt nieduży a możesz spać spokojnie). Na nadwoziu przez okres eksploatacji nie pojawił się nawet "purchelek". Lakier wyglądał nieźle.
~elfisher
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Kupiłem samochód 17-letni na którym lakier był w bardzo złym stanie. Cały dach i maska miała odpryski a lakier był zmatowiały. Niby to w niczym nie przeszkadza ale jest sporo starych samochodów w dużo lepszym stanie. Na plus brak korozji.
~Bartek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Wygląd to kwestia gustu, jednym się podoba innym nie. W wersji nadwozia abarth autko wygląda całkiem zadziornie i dużo lepiej od wersji podstawowych. Potrafi mocno korodować w okolicach progów, podłogi. Czuć, że blacha jest z tych cieńszych.
~Grzegorz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak to punto szybko się utlenia. Poprzedni właściciel wymienił progi, mi zostało kilka dziur w podłodze, z czego jedna wielkości kartki A4. Reszta blach ujdzie. Pare parchów w różnych miejscach ale do przeżycia.
~Keksiq
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Nawet ładny, tylko że może rdzewieć, ba nawet musi. Jeszcze nie widziałem fiata punto 2 bez korozji, a nawet jak jej nie ma, to znaczy tyle, ze albo jeszcze jej nie ma, albo ktoś to zrobił. patrzcie na progi i nadkola.
~Kamil
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Mój egzemplarz (koniec 2006) miał 3 punkty rdzy na progu kierowcy. Oraz jeden wokół wlewu gazu (ale to już wina monterów, którzy spartaczyli robotę). Ogólnie to nie rdzewieje jeśli nie był bity, więc jest OK.
~Julia
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Płatami nic nie odchodzi, niemniej lakier bezbarwny lubi się łuszczyć (w szczególności na dachu) a rdza wsuwać progi.
~Piotr
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Tutaj jedynym mankamentem są progi które wymieniłem w 2023 r czyli po 20 latach eksploatacji auta.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback
5,7
6,2
~Alb
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mój egzemplarz posiada plastiki z przodu, po bokach oraz z tylu. 0 korozji na karoserii po 24 latach.
Fiat Punto II Hatchback