Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (628) - Widoczność

Na liście zabraknie 737 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
do przodu całkiem ok, nawet słupki mało zasłaniają (problem wielu współczesnych aut, np. peugeoty). błyszcząca góra deski rozdzielczej - przy słońcu z góry, blaskna szybie mamy :((( w 5-drzwiowym problem z prawym słupkiem srodkowym - jestem wysoki i mam fotel cofnięty, wiec słupek ten przeszkadza gdy mamy pod kątem drogę. w 3d - nie ma tego problemu. ZA WĄSKIE lusterka boczne, no i brak asferycznego kierowcy.
~^^Blokers^^
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Widoczność niestety oceniam na fatalną poieważ-- cofanie z ukośnych parkingów trzeba wykonywać praktycznie na wyczucie i powolutku- a to z powodu braku mniejszych szybek w dość topornych tylnych słupkach, widoczność do przodu także ograniczają dość grube przednie słupki szczególnie przy wchodzeniu w lewy zakręt-- poprzez gruby słupek można np. nie zauważyć przechodnia na pasach po skręcie w lewo
~jarwo_priv@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Do przodu i na boki bez zarzutu. Do tyłu kiepsko zarówno przy cofaniu jak przy pomocy lusterek, szczególnie zewnętrznych (zbyt mała powierzchnia). Szeroki tylny słupek tworzy duże martwe pole co utrudnie parkowanie głównie w kopercie (współczuję kursantom z L-ek) Pozatym rewelacyjne reflektory polieliptyczne zapewniają bardzo dobrą widoczność w nocy. (podatne są jednak na zabrudzenia)
~magazynier
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Widoczność świetna we wszystkich kierunkach. Każde auto i tak trzeba wyczuć - widoczność to nie wszystko. Do tyłu też git. Ja i tak cofam po lusterkach bo mi się odwracac nie chce. A propos lusterek - sa świetne, naprawdę duże i wyraźne. W porównaniu do Bravy to nieba a ziemia. Ale czemu nie we wszystkich autach robi się seryjnie lusterka od martwego punktu?
~Gosia
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Jak na auto małych rozmiarów, widoczność w punto jest na miarę złota, wszystko widać jak na patelni we wszystkich kierunkach, duży plus za duże i wyraźne lusterka, które uprzyjemniają jazdę. W deszczowe dni wolę włączyć podgrzewanie tylnej szyby niż nagminnie używać tylną wycieraczkę - wedle mnie jest troszeczkę za mała na tak ogromną szybę tylną.
~dominikae02@op.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak dla mnie dobra, widocznośc przy parkowaniu przodem ograniczają przednie słupki, trzeba uważać, żeby kogos nie dziabnąć na ciasnym parkingu, auto bardziej zwrotne jest tyłem,a widocznośc przy dobrze ustawionych lusterkch jest OK. Bardzo fajnie sprawdzaja sie reflektory daja niezły efekt pod każdym względem, gorzej z wymiana żarówek, tu bez komentarza...
~shering@gazeta.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Przy moim wzroście (195 cm) widoczność do przodu ograniczają przednie słupki, lusterko wewnętrzne i jeśli świeci słoneczko pasażerowi to też osłona przeciwsłoneczna. Widoczność do tyłu - w lusterku wstecznym słabiutko - jestem za wysoki, przez tylną szybkę (naprawdę malutka) też niewiele widać. Na szczęście są boczne lusterka - tutaj OK.
~mareknowogonski
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
To autko z klasy małe, ale swojej klasie i w swoim wieku to chyba największe, fotele przednie mogą konkurować z fotelami Fokusa czy nowego Fiata Bravo tylna kanapa to taka szersza obita deska, ale ja z tyłu jeżdżę tylko po pijaku i na krótkich odcinkach, rozstaw osi to tylko 2460mm, więc podskakuje na drodze jak kiedyś maluch.
~MeViusto
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Za fotelu kierowcy bardzo dobrze widać otoczenie nic nie zasłania pola widoczności nie wiem czy to wina czyszczenia preparatami ale gdy jedzie się pod słońce tuż za zegarami deska która znajduje się za nimi odbija się nam prosto w twarz i oślepia ... ale to drobnostka :) Ogólnie daje również ze stanowczością 5

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JURGEN_20
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
zbyt grube słupki z przodu trzeba sie mocno wychylacna skrzyżowaniach zeby zobaczyc czy nic nie jedzie wiekszy problem z cofaniem raz już zderzak przyrysowałem:/ lusterka troche mało pomagają.Jak ktoś jest niski niech szuka wersji z regulowana wysokoscią siedzeń w tym samochodzie to patent jak najbardziej wskazany.
Fiat Punto II Hatchback