Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (628) - Widoczność

Na liście zabraknie 737 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo dobra. Jestem wysoki i był to duży argument przy wyborze auta. W wielu ta widoczność była dla ograniczona, a w Punto jest bardzo dobrze
~Maciej
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Duża powierzchnia przeszklona, nie ma problemu z widocznością w żadnym kierunku. Minus za małe lusterka nie pokazujące tzw. martwej strefy.
~Micha$
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
widocznośc jest bardzo dobra autem w mieście da sie wszędzie zaparkować ,jedynie lewy słupek zasłania widocznosć w czasie skrętu w lewo
~Para-Sol
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Dość dobra, choć zdarzały się przypadki, że przednie słupki zasłoniły prawie w całości jadący poprzeczną drogą mały samochód (126p, Tico).
~g
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Dosyć grube słupki przednie i tylne oraz niewielka szyba tylna ograniczają widoczność. Nigdy mi to jednak szczególnie nie przeszkadzało.
~markez12
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
widoczność jak dla mnie bardzo dobra. nie ma problemu z cofaniem do tyłu bo mamy nisko puszczoną szybę tylną także czujniki parkowania są tutaj zbyteczne
~Krzysiek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Przy parkowaniu \"na styk\" słabo widać przód, w niektórych większych autach widać go lepiej i parkuje się nieco łatwiej. Ale jest to do wyczucia.
~tweety
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Co tu dużo pisać - autko z poprzedniej epoki, więc cieniutkie słupki i doskonała widoczność w każdą stronę. Minus za smiesznie małe luterko wsteczne.
~roksun
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Czasem przeszkadza duzy tylnu słupek w cofaniu do tyłu. Mam regulacje wysokosci siedzienia co bardzo sie przydaje, zwlaszcza mojej zonie
~hellbitch@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Przód, tył boki - świetne widoki. Ze takim rymem polece. Nie jest to widocznośc z doblo ale przez te wszystkie lata, nie mogłem narzekać.
Fiat Punto II Hatchback